Lista zwycięzców 2022 Producers Guild Awards — The Hollywood Reporter

kudaA Dziedziczenie A Ted Lasso panował w 2022 r. Gildia producentów Nagrody w. Sobota.

weź główną nagrodę, kuda Zdobył nagrodę Darryla F. Zanucka dla wybitnego producenta filmu teatralnego nad innymi nominowanymi Będąc Ricardosem, Belfast nie szukajA Wydmy , Król RyszardA pizza z lukrecją, moc psaA Tag, włóż… Bum! A Historia po zachodniej stronie. Wydarzenie odbyło się w Fairmont Century Plaza Hotel w Los Angeles.

Wśród innych zwycięzców wieczoru Ted Lasso A Dziedziczenie Dla serialu telewizyjnego, komedii i dramatu; lato duszyA zaklętyA klacz Wschodniego Miasta A The Beatles: wróć Zabrał też do domu Nagrody PGA.

kudaJego zwycięstwo zwiększa jego szanse przed rozdaniem Oscarów w przyszły weekend. Dopóki moc psa Nagrodzony I nagrodą na BAFTA Awards i DGA Awards, kudaZdobycie przez PGA nagrody PGA jest miłą kontynuacją ich zdobycia nagrody SAG dla najlepszego zespołu. Wygląda na to, że po tygodniu rozdania Oskarów będzie to najlepsza rozgrywka między tymi dwoma zawodnikami.

W swoim przemówieniu akceptacyjnym do filmu — w którym na scenie dołączył do niego zespół produkcyjny reżyser Sian Heder i gwiazdy Marley Matlin, Troy Kotsur i Daniel Durant — producent Philippe Rousselett powiedział publiczności: „Myślę, że wszyscy zgodzimy się, że dobry film zawsze zaczyna się od dobrej historii Jako producent zawsze pociągały mnie historie pełne człowieczeństwa, a w świecie, w którym na co dzień widzimy niedobory, potraktuję tę nagrodę jako znak, że wciąż jest mieć nadzieję.”

Producent Fabrice Gianfermi dodał: „Ten film był niesamowitą podróżą. Był taki wyjątkowy. Było tyle miłości i tyle serca. Fakt, że ludzie kochają nasz film, jest po prostu największym prezentem w historii”.

Gildia wręczyła szereg specjalnych wyróżnień z Ryanem Murphy Przedstawione przez Grega Berlanti Z nagrodą Normana Leara, w której ten ostatni mówił o swoim zobowiązaniu do reprezentowania LGBTQ. Berlanti stwierdza, że ​​jest „głęboko zamkniętym dzieckiem gejowskim, takim rodzajem jadu, jaki teraz otwarcie widzimy wśród członków legislatury Florydy lub gubernatora Teksasu w sprawie dzieci transpłciowych lub młodych dorosłych niezgodnych z płcią i ich rodzin. jawna i normalna homofobia i niemal w każdym zakątku każdego pokoju.” Pochwalił także pracę Leara i zażartował: „Mam wiele do podziękowania Normanowi, i to nie tylko dlatego, że jestem prawie pewien, że pierwszym występem drag, jaki zrobiłem jako dziecko, była Edith Bunker”.

READ  Raper Coolio w „Gangsta's Paradise” umiera w wieku 59

Steven Spielberg Uhonorowanie Kathleen Kennedy i George Lucas z Milestone Prize, zauważając, że „dwaj giganci wciąż są jak dzieci bawiące się w piasku” w dążeniu do „tworzenia nowych historii. Nowe historie, które wzbogaciły formę sztuki, pchnęły naszą kulturę do przodu i zainspirowały nowe pokolenia opowiadać własne historie. Są i zawsze będą. Siłą, z którą należy się liczyć.

Omawiając swoją rolę, Lucas powiedział: „Dla mnie to pierwsza i najważniejsza praca producenta, polegająca na wykonywaniu niemożliwego. I robisz to każdego dnia. A potem każdego dnia pojawia się coś, co niszczy wszystko, co masz gotowe. I musisz to wszystko odebrać w porze lunchu i dowiedzieć się. Nowy sposób na ukończenie filmu, we współpracy z reżyserem, jest co najmniej zniechęcający”. Podczas swojego przemówienia Kennedy dodała: „Nikt nie wolałby dzielić tej chwili z moim przyjacielem, moim mentorem i największym Jedi z nich wszystkich: Georgem”.

Issa Rae otrzymała nagrodę Visionary Award od Casey Bloys, dyrektora ds. treści HBO i HBO Max, który żartował, że PGA nadal uważa ją za wizjonerkę po Niebezpieczny śledzenie, rapowe gówno, Jak zapytałem: „Dlaczego nie jest łatwiej?” Jednak kontynuowała: „Ciągle sobie przypominam, dlaczego to robię i dlaczego uwielbiam to robić, wiedząc, że nadal będę popełniać błędy i uczyć się na nich. I nie przestanę malować w najbliższym czasie. bądź tutaj z wszelkiego rodzaju wspaniałymi pędzlami i kolorami, a te kolory są w postaci wielu wspaniałych współpracowników w przeszłości i teraźniejszości”.

Denis Villeneuve pojawił się, aby to zaprezentować Wydma Producentka Mary Barnett z nagrodą Davida O. Selznicka, która zażartowała: „Potrzebujemy wsparcia i wprowadzenia nowych wiadomości i historii, które będą rezonować, i oczywiście wszyscy będziemy zmieniać ramy za 20 lat”. Jessica Chastain również weszła na scenę, by wręczyć Ricie Moreno nagrodę Stanleya Kramera, mówiąc gwieździe, że przez większość kariery Moreno: „Może mam obsesję na punkcie ciebie, Rity i twoich osiągnięć, czy nie. Rita robi to, co czuje Rita. Myślę, że to było jakieś dziesięć lat temu. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy, przypomniała mi, że w zatłoczonej restauracji krzyczała na mnie: „Kocham twoje piersi”. To prawdziwa historia dla wszystkich. Rita, kocham twoje piersi , też.”

READ  Były prezes TNA pojawia się na Impact Slammiversary

Moreno zakończył noc entuzjastyczne przemówienie Pamięta, jak uczestniczyła w spotkaniu Martina Luthera Kinga Jr. „I Have a Dream” i odgrywała rolę aktywistki w swojej karierze, jednocześnie doceniając pracę Kramera.

„Jest mi bardzo pomocny i wdzięczny za to niezwykłe uznanie i bycie związanym z jego dziedzictwem. Mam teraz 90 lat, a trwająca całe życie praca w tej dziedzinie wymagała wytrwałości i ciężkiej pracy w obronie kwestii sprawiedliwości społecznej w ostatnich 60 lat.” „Był wyczerpujący, radosny i życiodajny. Gdyby nie te kombinacje i rozpalenie we mnie, gdy byłem młody, z pewnością nie byłoby mnie tu dziś wieczorem, aby otrzymać ten wspaniały zaszczyt.”

Nagrody PGA, Pierwotnie miał się odbyć 26 lutegojest jednym z wielu wydarzeń przeniesionych z pierwotnej historii na początku tego roku ze względu na wzrost przypadków COVID-19 spowodowanych przez wariant omikronowy.

Wcześniej w tym tygodniuPGA ogłosiło zwycięzców nagrody Innovation Award dla najlepszych programów sportowych, dziecięcych i krótkometrażowych. Nagroda za innowacyjność powędrowała do Dla wszystkich ludzi: kapsuła czasu, Dopóki Fala 100 stóp Dostał najlepszy program sportowy, Muppety Nawiedzony dwór zdobył nagrodę dla dzieci i Carpool Karaoke: Seria Otrzymał tytuł Najlepszej Krótkiej Formie.

Pełna lista zwycięzców znajduje się poniżej.

Nagroda Daryla F. Zanucka dla wybitnego producenta filmów kinowych

kuda (zwycięzca)
Bycie Ricardosem
Belfast
nie szukaj
Wydma
Król Ryszard
Pizza z lukrecją

moc psa
Tag, włóż… Bum!
Historia po zachodniej stronie

Wybitna Nagroda Producenta dla Kina Teatralnego

zaklęty (zwycięzca)
Luca
Mitchells kontra Maszyny
Raya i ostatni smok
śpiewać 2

Nagroda Normana Feltona dla wybitnego producenta dla telewizji epizodycznej — dramat

Sukcesja (sezon 3) (zwycięzca)
Opowieść podręcznej
(sezon 4)
poranne show (Sezon 2)
gra w kalmary (sezon 1)
Żółty kamień (sezon 4)

Nagroda Danny’ego Thomasa dla wybitnego producenta dla telewizji epizodycznej — komedia

READ  Jerry Turner i Teresa Nest pobierają się na weselu ABC – The Hollywood Reporter

Ted Lasso (sezon 2) (zwycięzca)
Kobra Kai
(sezony 3 i 4)
Ograniczyć entuzjazm (sezon 11)
hacki (sezon 1)
Tylko morderstwa w budynku (sezon 1)

Nagroda Davida L. Wolpera dla wybitnego producenta za limitowany serial telewizyjny lub antologię

klacz Wschodniego Miasta (zwycięzca)
Dubček

Kolejka podziemna
WandaVision
biały lotos

Nagroda dla wybitnego producenta dla telewizji lub streamingu filmu

Tom Petty, gdzieś, gdzie czujesz się wolny: robię polne kwiaty (zwycięzca)
8-bitowe święta

pochodzić z daleka
Osło
Robin Roberts przedstawia: Mahalia
jeden przez całą drogę

Nagroda dla najlepszego producenta telewizji Reality TV

The Beatles: Wracaj (sezon 1) (zwycięzca)
60 minut
(sezon 54)
Allen kontra Farrow (sezon 1)
Dziwne oko (sezon 6)
Stanley Tucci: Poszukiwanie Włoch (sezon 1)

Nagroda dla wybitnego producenta za rozrywkę na żywo, różnorodność, malarstwo, stand-up i telewizję

Ostatnia noc w tygodniu z Johnem Oliverem (sezon 8) (zwycięzca)
Codzienny program z Trevorem Noah
(sezon 27)
Dave Chappelle: Bliżej
Późna wystawa ze Stephenem Colbertem (sezon siódmy)
Sobotnia noc na żywo (sezon 47)

Nagroda za wybitny produkt dla telewizji z grami i konkursami

RuPaul’s Drag Race (sezon 13) (zwycięzca)
amerykańskie talenty
(sezon 16)
przybił to! (sezony 5 i 6)
szef kuchni (sezon 18)
dźwięk (sezon 20)

Nagroda dla wybitnego producenta za obrazy dokumentalne

Lato duszy (…lub kiedy rewolucja nie mogła być transmitowana w telewizji) (zwycięzca)
Abordaż

pierwsza fala
uciec
jednym oddechem
Ratunek
proste jak woda
pisanie ogniem

Ta historia została pierwotnie opublikowana 19 marca o 19:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *