Ludzie boją się kodów beta Diablo 4 KFC

Fani Blizzarda boją się jedynego obecnie sposobu na uzyskanie dostępu do długo oczekiwanej bety Diablo 4: zamówienia KFC.

Wraz z startem wersji beta dzisiaj, 17 marca, pełni nadziei gracze udają się na Reddit gry, aby wyrazić swoje zdumienie, frustrację i rozbawienie promocją kodu beta KFC. Gracze mogli wcześniej zamówić Diablo 4 w przedsprzedaży, aby otrzymać kod do wersji beta, ale teraz, gdy rozpoczęła się beta, nie jest to już dostępne.

Niektórzy użytkownicy proszą KFC po prostu o kod próbny, bez zamiaru jedzenia kanapki z kurczakiem, podczas gdy niektórzy wprost temu protestują.

Użytkownik Reddit kuroineko666 opublikował a „Klucz do antywegetariańskiej wersji beta” Pocztapytając, dlaczego jedynym sposobem uzyskania dostępu do wersji beta Diablo 4 poza zamówieniem w przedsprzedaży jest „zamówienie martwego kurczaka z KFC”.

inny użytkownik, Mahi zmarł, należy do tej drugiej kategorii. Powiedzieli: „Właśnie zamówiłem kanapkę z kurczakiem Kentucky Fried z promocją Diablo”. „Pytanie: Czy naprawdę muszę podnieść kanapkę, aby otrzymać kod?” Inni użytkownicy wyrazili podobne plany, a jeden nazwał tę współpracę „nieszczęśliwym koszmarem”.

Kod próbny jest dostępny dla każdego w USA, który zamówi kanapkę Double Down lub inne ważne opcje, nawet jeśli w menu nie ma wegetariańskiego ani wegańskiego posiłku.

Premiera Diablo 4 6 czerwca 2023 r., a kolejna w pełni otwarta publiczna wersja beta od przyszłego tygodnia, 24-26 marca.

Ryan Dinsdale jest niezależnym dziennikarzem IGN i brytyjskim redaktorem wiadomości. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *