Luke White z Yankees odetchnął z ulgą, że „znowu mam pracę”

Tampa – Po trzymiesięcznym oczekiwaniu Luke White z Yankees znalazł się wśród graczy zwolnionych po zakończeniu blokady MLB.

„To było dobre uczucie, gdy się dzisiaj obudziłem i dowiedziałem, że znów mam pracę” – powiedział Voit w piątek MLB i Stowarzyszenie Zawodników doszły do ​​porozumienia W nowym układzie zbiorowym pracy.

Koniec nastąpił po pierwszym uderzeniu w sporcie od ponad dwóch dekad. Jak zauważył komisarz Rob Manfred, ogłaszając umowę w czwartek, nadal pozostaje wiele do zrobienia, aby naprawić sytuację po kontrowersyjnej walce.

„Zamknęli nas i zajęło trochę czasu, zanim odbyły się dyskusje”, powiedział Voit o opóźnieniu po rozpoczęciu lokautu 2 grudnia. „Z naszego końca było to frustrujące, ale byliśmy gotowi do wyjścia w każdej chwili”.

Obawy White’a nie ograniczają się do jego kolegów z drużyny.

„W tej grze fani są wszystkim” – powiedział Voit po treningu w lokalnym liceum, do którego dołączyli DJ LeMahieu i Aaron Judge oraz inni gracze MLB.

Łukasz Biały
AP

„Jesteśmy produktem w terenie, więc musimy być tam dla nich” – powiedział Voit. „Nie chcemy tracić fanów, po prostu ich popychamy. Oni już zasługują na to, aby odpaść. Wciąż mamy 162. [games]. Był to wspólny cel obu stron.

„Każdy chce grać” – powiedział LeMahieu. „To też jest biznes”.

Teraz, przed skróconym treningiem wiosennym, muszą zachorować z obowiązkowym terminem zgłoszenia w niedzielę.

„Mam przeczucie [a deal was close] Już kilka razy, więc nie zdobyłem mojego zaufania [Thursday] Zanim to było oficjalne, „LeMahieu powiedział.” Teraz chodzi o to, żeby dowiedzieć się, jak wysiąść tutaj, kiedy wysiąść tutaj, kiedy zacząć.

Po tym, jak kurz opadł, wielu Yankees zrobiło w piątek to, co robili konsekwentnie w ostatnich tygodniach podczas lokautu MLB: grali w piłkę i zrobili to w zeszłym miesiącu, aby zachować formę, jeśli zostali zakontraktowani.

READ  Mapy Google zmieniają się, podobnie jak wyszukiwanie – dzięki sztucznej inteligencji

Nie są sami, dlatego LeMahieu nie sądził, że krótki wiosenny trening – który byłby niecały cztery tygodnie dłuższy niż zwykła szóstka – wpłynąłby tak bardzo na grę.

DJ Lemahiu
DJ Lemahiu
Karol Wenzelberg

„Nie sądzę, aby miało to duży wpływ” – powiedział LeMahieu. „Myślę, że wszyscy pracują i są gotowi do pracy. Myślę, że nikt z nas nie siada i nie ogląda telewizji w sezonie. Myślę, że każdy jest fizycznie gotowy do wyjścia.

Nie wszystkie pozasezonowe produkcje Voita są takie same jak prawdziwe, na co on nie może się doczekać.

„Staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby być gotowym” – powiedział White o treningu mrugnięcia i wyrzucaniu piłek prosto na boisko. „Lubię nosić spodnie bejsbolowe, wchodzić do pudełka na ciasto i robić ad-pad”.

Wskazał na rozłączone wiosenne ćwiczenie treningowe 2.0 z 2020 roku, po tym, jak Covit-19 był poza grą przez trzy miesiące, jako dowód, że gracze będą w porządku do dnia rozpoczęcia 7 kwietnia.

Proces rozpoczął się z entuzjazmem w czwartek, kiedy przedstawiciele drużyny mogli ponownie skontaktować się z zawodnikami po raz pierwszy od rozpoczęcia strajku.

„Wszyscy trenerzy dzwonili [Thursday] Miło było porozmawiać z nimi dziś wieczorem i uzyskać plan ”- powiedział Voit. „Wszyscy byli w dobrych humorach, bo znów mogliśmy grać w baseball”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *