Luke White z Yankees odetchnął z ulgą, że „znowu mam pracę”

Tampa – Po trzymiesięcznym oczekiwaniu Luke White z Yankees znalazł się wśród graczy zwolnionych po zakończeniu blokady MLB.

„To było dobre uczucie, gdy się dzisiaj obudziłem i dowiedziałem, że znów mam pracę” – powiedział Voit w piątek MLB i Stowarzyszenie Zawodników doszły do ​​porozumienia W nowym układzie zbiorowym pracy.

Koniec nastąpił po pierwszym uderzeniu w sporcie od ponad dwóch dekad. Jak zauważył komisarz Rob Manfred, ogłaszając umowę w czwartek, nadal pozostaje wiele do zrobienia, aby naprawić sytuację po kontrowersyjnej walce.

„Zamknęli nas i zajęło trochę czasu, zanim odbyły się dyskusje”, powiedział Voit o opóźnieniu po rozpoczęciu lokautu 2 grudnia. „Z naszego końca było to frustrujące, ale byliśmy gotowi do wyjścia w każdej chwili”.

Obawy White’a nie ograniczają się do jego kolegów z drużyny.

„W tej grze fani są wszystkim” – powiedział Voit po treningu w lokalnym liceum, do którego dołączyli DJ LeMahieu i Aaron Judge oraz inni gracze MLB.

Łukasz Biały
AP

„Jesteśmy produktem w terenie, więc musimy być tam dla nich” – powiedział Voit. „Nie chcemy tracić fanów, po prostu ich popychamy. Oni już zasługują na to, aby odpaść. Wciąż mamy 162. [games]. Był to wspólny cel obu stron.

„Każdy chce grać” – powiedział LeMahieu. „To też jest biznes”.

Teraz, przed skróconym treningiem wiosennym, muszą zachorować z obowiązkowym terminem zgłoszenia w niedzielę.

„Mam przeczucie [a deal was close] Już kilka razy, więc nie zdobyłem mojego zaufania [Thursday] Zanim to było oficjalne, „LeMahieu powiedział.” Teraz chodzi o to, żeby dowiedzieć się, jak wysiąść tutaj, kiedy wysiąść tutaj, kiedy zacząć.

Po tym, jak kurz opadł, wielu Yankees zrobiło w piątek to, co robili konsekwentnie w ostatnich tygodniach podczas lokautu MLB: grali w piłkę i zrobili to w zeszłym miesiącu, aby zachować formę, jeśli zostali zakontraktowani.

READ  Ceny ropy rosną po niespodziewanych cięciach OPEC, analitycy ostrzegają przed 100 dolarami za baryłkę

Nie są sami, dlatego LeMahieu nie sądził, że krótki wiosenny trening – który byłby niecały cztery tygodnie dłuższy niż zwykła szóstka – wpłynąłby tak bardzo na grę.

DJ Lemahiu
DJ Lemahiu
Karol Wenzelberg

„Nie sądzę, aby miało to duży wpływ” – powiedział LeMahieu. „Myślę, że wszyscy pracują i są gotowi do pracy. Myślę, że nikt z nas nie siada i nie ogląda telewizji w sezonie. Myślę, że każdy jest fizycznie gotowy do wyjścia.

Nie wszystkie pozasezonowe produkcje Voita są takie same jak prawdziwe, na co on nie może się doczekać.

„Staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby być gotowym” – powiedział White o treningu mrugnięcia i wyrzucaniu piłek prosto na boisko. „Lubię nosić spodnie bejsbolowe, wchodzić do pudełka na ciasto i robić ad-pad”.

Wskazał na rozłączone wiosenne ćwiczenie treningowe 2.0 z 2020 roku, po tym, jak Covit-19 był poza grą przez trzy miesiące, jako dowód, że gracze będą w porządku do dnia rozpoczęcia 7 kwietnia.

Proces rozpoczął się z entuzjazmem w czwartek, kiedy przedstawiciele drużyny mogli ponownie skontaktować się z zawodnikami po raz pierwszy od rozpoczęcia strajku.

„Wszyscy trenerzy dzwonili [Thursday] Miło było porozmawiać z nimi dziś wieczorem i uzyskać plan ”- powiedział Voit. „Wszyscy byli w dobrych humorach, bo znów mogliśmy grać w baseball”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *