Mam 10 świec wodnych do kąpieli Jacob Elordi Saltburn

Jeśli świece do kąpieli Jacoba Elordiego „Saltburn” się wyprzedają, zrzuć winę na jego kolegę z planu, Barry’ego Keoghana.

„Mam ich już 10” – zażartował Keoghan w środę wieczorem podczas otwarcia pop-up store Louis Vuitton w West Hollywood. „Wszyscy teraz płoną w moim domu”.

Przynajmniej myślimy, że żartował.

Świeca, dostępna na Etsy za 27,91 dolarów i na Amazonie za 36 dolarów, inspirowana jest sceną z filmu „Saltburn”, kiedy Oliver (Keogan) intonuje i pije zużytą wodę do kąpieli, przy której Felix (Elordi) masturbował się kilka minut wcześniej. W opisie produktu czytamy: „Nie ma nic lepszego od zapachu wysokiej jakości świecy, zwłaszcza jeśli jest to zapach inspirowany Jacobem Elordim i tym, jak według nas pachnie Jego Wysokość”.

Zapach dostępny jest w trzech smakach: waniliowym, przytulnych przyprawach i morskiej bryzie. Świecę sprzedaje firma Side Hustle Vibes, która oferuje również wodę do kąpieli Drake Bath Water, Harry Style Bath Water i Eau De Timothée.

Rozmawiałem z Elordim o scenie graficznej – jednej z wielu w czarnej komedii – podczas listopadowej premiery filmu w Los Angeles. „Powiedziałem: «Dzięki Bogu, jest mój»” – powiedział. „Byłem taki dumny. Byłam bardzo dumna, że ​​Barry zjadał w ten sposób duże ilości jedzenia.

Tymczasem Keoghan, który w niedzielę ma szansę na nominację do Złotego Globu za pracę w „Saltburn”, był widziany na imprezie Louis Vuitton, jak rozmawiał z gwiazdą „Beef” Stevenem Yeunem oraz znanym projektantem mody Warrenem Alveyem Bakerem.

Pop-up poświęcony jest pierwszej kolekcji na wiosnę/lato 2024, zaprojektowanej przez dyrektora kreatywnego branży męskiej Pharrella Williamsa. Pop-up znajduje się przy Melrose Avenue i Robertson Street, w przestrzeni zajmowanej wcześniej przez Johna Varvatosa i będzie otwarty do połowy marca.

Wśród gości znaleźli się także Deacon Phillippe, Jaden Smith, Blake Gray, Cara Santana, Ian Dior, Tessa Brooks i Milo Manheim.

Jaden Smith na pokazie pop-up Louis Vuitton West Hollywood, który odbył się 3 stycznia 2024 r. w West Hollywood w Kalifornii.

Jaden Smith na pokazie pop-up Louis Vuitton West Hollywood, który odbył się 3 stycznia 2024 r. w West Hollywood w Kalifornii.
Greg DeGuerre dla WWD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *