Marisa Tomei dostała „zaliczkę” za rolę w „Królu Staten Island”

Marisa Tomei niedawno twierdziła, że ​​jest Nie otrzymali jeszcze płatności Za rolę w komedii z 2020 roku „Król Staten Island”, ale źródło bliskie Pete’owi Davidsonowi, współscenarzyście i gwiazdce filmu, powiedziało, że zdobywczyni Oscara została opłacona przed rozpoczęciem produkcji.

„Marissa Tomei dostała 100 procent ceny za film. W rzeczywistości została zapłacona z góry, ponad milion dolarów” – powiedziało Page Six źródło zaznajomione z sytuacją. – Jest wyraźnie zdezorientowana.

Tommy, 57 lat, twierdził w niedawnym wywiadzie z Rolling Stone Że musiała skontaktować się z 28-letnią gwiazdą „Saturday Night Live”, aby zapytać o nią do filmu, na wpół autobiograficznego o jego życiu po stracie ojca, strażaka Scotta Davidsona, 11 września 2001 roku, aktorka zagrała jego matka w filmie.

„Właściwie rozmawiałem dzisiaj z Pete’em, ponieważ powiedziałem:„ Nie dostałem za to zapłaty. Czy zrobiłeś? „Spider-Man: No Way Home”, powiedziała aktorka „Spider-Man: No Way Home”. „Czy w tym wieku przejrzystości możemy rozmawiać?”

King of Staten Island (2020) Marisa Tomei w The King of Staten Island (2020)
Tommy zagrał w filmie fikcyjną wersję matki Pete’a Davidsona.
IMDB / 2020 Universal Studios

Kontynuowała: „Ale mimo to świetnie się bawiłam. [With director] jakość [Apatow’s] Podejście optymalizacyjne – które jest intensywne – byłem onieśmielony. Zgadzam się ze wszystkimi tymi sytuacjami [comics]. To było bardzo wyzwalające. To naprawdę zmieniło sposób, w jaki od teraz podchodzę do każdej postaci”.

Marisa Tomei
Pomimo zamieszania płacowego, Tommy miał wspaniałe rzeczy do powiedzenia o Davidsonie.
Mike Wendell

Tommy nadal chwalił Davidsona jako „bardzo prawdziwego i niefiltrowanego, ale jest bardzo wrażliwy”.

„Więc jest to kombinacja, której nie można się oprzeć. I wygląda całkiem nieźle, chociaż grałem… Odłóżmy na bok sprawę z mamą.

READ  Odpowiedź WGA na propozycję studia sugeruje, że nie ma szybkiego zakończenia strajku różnorodności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *