Masahiro Sakurai zakończył nagrywanie swojego ostatniego filmu na YouTube

zdjęcie: Masahiro Sakurai opowiada o tworzeniu gier

Twórca Super Smash Bros. Masahiro Sakurai wcześniej ujawnił, jak planuje zakończyć swój kanał na YouTube, a teraz podzielił się kolejną aktualizacją na ten temat w mediach społecznościowych. Według przybliżonego tłumaczenia zakończył już nagrywanie ostatniego odcinka. Nie spodziewajcie się, że zobaczycie go w najbliższym czasie, bo oczywiście minie trochę czasu, zanim zostanie wydany.

Do tego czasu możesz nadal oglądać regularnie przesyłane przez niego filmy, takie jak najnowsze filmy skupiające się na atakach kolizyjnych w grach. Przez cały czas trwania swojego kanału dzieli się także wieloma innymi wskazówkami i spostrzeżeniami na temat projektowania gier – obejmującymi takie obszary, jak dźwięk, grafika, sterowanie, animacja i różne inne interesujące tematy związane z tym tematem.

Od czasu do czasu zagłębiał się także w historię gier, dzieląc się mnóstwem szczegółów na temat rozwoju własnych projektów na przestrzeni lat. Kiedy w 2022 r. uruchomił swoje kanały na YouTube, szybko przekroczył wiele kamieni milowych i obecnie jego anglojęzyczny kanał ma prawie 600 000 subskrybentów.

A co do dalszych losów Masahiro Sakurai… cóż, w grudniu ubiegłego roku wspomniał, że nadal tworzy gry…

READ  Gdzie kupić PlayStation 5 przed Świętami Bożego Narodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *