Maxim Semerkowski publikuje „Taniec z Gwiazdami” z Ukrainy

„Zawsze był inny sposób! Wojna nigdy nie jest odpowiedzią!” Semerkowski napisał na ten temat.

„PS Już nigdy nie będę taki sam” – kontynuował. „To stresujące, wracam do starych uczuć, które miałem wcześniej. Czuję się jak kiedy i dlaczego odeszliśmy w latach 90.”

Semerkowski powiedział swoim zwolennikom: „On nie jest facetem od mediów społecznościowych podczas pewnych osobistych trudności, a to zdecydowanie nie jest czas, abym publikował cokolwiek w mediach społecznościowych”.

„Wszyscy mieli nadzieję, że unikniemy ostatniego etapu tej sytuacji” – powiedział, dodając, że z pojazdów uprzywilejowanych słychać syreny. „Ten rodzaj agresji nie będzie… jego rodzajem agresji”.

Kmerkowski, który w latach 90. wyemigrował do Stanów Zjednoczonych z Ukrainy, jest także zawodowym tancerzem swojego młodszego brata Valentina.

Udostępnił także wideo przedstawiające rodzinę uciekającą z walizkami Kolejny film z nim Pasjonuje się stanem własnej ziemi.

Powiedział, że chce wrócić do Stanów Zjednoczonych i czuje, że ma wyjście z powodu swojego amerykańskiego paszportu.

„Tu są moi przyjaciele, których mamy i tatusiowie są tutaj, a starsi są tutaj i rozumiem, że nie mogą uciec” – powiedział emocjonalnie Czemarowski.

CNN zwróciło się do przedstawicieli eksperta tańca o informacje na temat okoliczności jego obecności na Ukrainie.

Zadebiutowała aktorsko w 2005 ABC Dance Series, który wygrał sezon 2. Wygrał turniej w 2014 roku i będzie gościem sędziego w sezonie 21 w przyszłym roku.

Chemarovsky poślubił zawodowca „DWTS”, Petę Murgatroyd w 2017 roku. Oboje są rodzicami 5-letniego syna Shay’a.

READ  Akcje w Azji wzrosły, zyski zostały ograniczone przez obawy Chin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *