McConnell du Munchin: Chcemy cię zdobyć, Joe

„Myślę, że wspieranie ustawy o infrastrukturze jest bardzo mądrą grą” – powiedział. „To dobre dla kraju i B, myślę, że jesteśmy politycznie sprytni”.

Demokraci uchwalają ustawę o polityce społecznej lub Mr. Mancini nie zrezygnował z wygrywania, czyli Pan McConnell i republikanie w Senacie muszą kontynuować kampanię przeciwko prawu w nowym roku. Nowojorscy Demokraci i Lider Większości Senator Chuck Schumer, Pan McConnell chce walczyć o zdecydowany sprzeciw wobec prawa do głosowania. Grozi, że zmieni zasady Senatu, jeśli Republikanie spróbują je ponownie odwrócić.

Demokraci, panie McConnell mówi, że jest współwinny zezwalania niektórym stanom na nałożenie nowych ograniczeń głosowania na osoby kolorowe, i odrzuca zarzut, mówiąc, że wpływ nowych przepisów jest przesadny. Senator Kirsten z Arizona Democrats powiedział, że polegał na kinie, które ostatnio potwierdził swój sprzeciw wobec zmiany zasad Philippister.

„Nie ma wątpliwości, że Kirsten Cinema nie złamie Senatu i nie usunie legislatury Philippestera” – powiedział. „Dziękuję za to.”

Pan. Częścią tego, co Biden i senatorscy demokraci odnotowali w niektórych zwycięstwach, są potwierdzenia sądowe, z 40 sędziami zasiadającymi w pierwszym roku prezydentury, więcej niż jakikolwiek inny niedawny prezydent. Ponieważ spędził erę Trumpa przepychając konserwatywnych sędziów przez Senat, był to pan.

„Słuchaj, są pewne zalety Białego Domu” – powiedział. „Nie jestem zaskoczony, ale nadal mamy trzech sędziów Sądu Najwyższego i 54 sędziów okręgowych i myślę, że na dłuższą metę jest to dobre dla kraju”.

Tegoroczny występ jego partii i walki Demokratów przygotują Republikanów na mocne wybory w połowie kadencji w przyszłym roku. Munch powiedział, że wierzy w swój potencjał do kierowania Senatem w dowolnej partii. powiedział McConnell. Wysiłki zmierzające do promowania kandydatów, których chce, w głównych wyścigach senackich mają na celu unikanie prawyborów, które atakują Republikanów ze zwycięzcami prawyborów, którzy przegrywają w wyborach powszechnych i ranią Republikanów.

READ  Źródła – Buccaneers zgadzają się na 3-letni kontrakt z Baker Mayfield za 100 milionów dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *