Mercenaries Lament: Silver Wolf i Seven Stars of the Maiden zapowiedziano na PS4, Switch

Raidon Japonia ona ma ogłaszać Strategia RPG Lament najemnika: Ginrou do Miko lub Mawaru Nanatsu Boshi (Lament Najemnika: Srebrny Wilk i Siedmiogwiazdkowa Dziewica). zostanie zwolniony do Przełącznik 9 lutego w Japonii za 2200 jenów, a następnie PlayStation 4 Później.

Lament najemnika: Ginrou do Miko lub Mawaru Nanatsu Boshi To już siódmy wpis Saga najemników Przyjmuje systemy i umiejętności z poprzednich wpisów, dodając jednocześnie ulepszenia jakości życia i nowe elementy.

Oto streszczenie fabuły gry:

Od tajemniczej epidemii, która nagle nawiedziła kontynent, minęło kilka lat. Ofiary zarazy stały się poruszającymi się zwłokami – zombie – atakującymi ludzi, a najemnicy walczący o życie spędzali całe dnie na brudnej robocie ich eksterminacji.

Pewnego dnia przywódca Korporacji Srebrnego Wilka, Johann, spotyka człowieka, który nazywa siebie Ponurym Żniwiarzem. Podczas gdy Johan ledwo uniknął ostrza Ponurego Żniwiarza, pozostała mu złowroga przepowiednia: „Po 100 dniach, kiedy Omen będzie najsilniejszy, nadejdzie nieuchronna śmierć”.

Po odpędzeniu Ponurego Żniwiarza przed Johanem pojawia się młoda dziewczyna. Mówiono, że Dziewica była w stanie użyć Cudownych Sztuk, aby uzdrowić tych, którzy padli ofiarą zarazy. Czy Ponury Żniwiarz był tylko koszmarem, który przyśnił się Johanowi po tym, jak wpadł w zarazę…?

Spotkanie Jana z Dziewicą ukazało mu światło. I tak Johan i jego towarzysze stają się pierwszą karawaną i podróżują po nękanym zarazą królestwie, by spotkać jego śmiertelny los…

Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii.

zrzuty ekranu

READ  Daredevil został anulowany na PS2 i można w niego zagrać 20 lat później

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *