Mężczyzna używa AirTag do śledzenia zagubionego sprzętu golfowego podczas podróży po Irlandii

Apple AirTag Terry’ego Argue’a pochwalił się swoim sprzętem podczas gry w golfa w Irlandii w Toronto
Dzięki uprzejmości Terry’ego Argue’a

  • Mężczyzna podróżujący do Irlandii widział, jak kije golfowe spadają z samolotu dzięki zawieszce AirTag.
  • Mimo powiadomienia linii lotniczych stwierdził, że próba odzyskania bagażu była stresującym doświadczeniem.
  • Powiedział Insiderowi, że linie lotnicze muszą dostosować się do faktu, że teraz każdy może śledzić swój bagaż.

Mężczyzna, który podróżował z Oklahomy do Irlandii, aby grać w golfa z przyjaciółmi, powiedział, że spędził wakacje bez klubów, po tym jak jego sprzęt – wyposażony w AirTag – przez cały czas pozostawał na lotnisku po drugiej stronie oceanu.

Mieszkaniec Tulsy, Terry Argo, powiedział Insiderowi, że przed wylotem na wakacje pod koniec czerwca dodał, że Airtag Apple do swojej torby golfowej po raz pierwszy w ramach eksperymentu. Skończyło się na tym, że pomógł mu odkryć, że jego kluby nie latały obok niego, gdy wchodził na pokład samolotu przesiadkowego z Toronto do Dublina.

Podniósł, że zwrócił się do A stewardesa Gdyby mogli mu w jakiś sposób pomóc, powiedziano mu jednak, że sytuacja wymknęła się spod ich kontroli. Zamiast tego powiedziano mu, że musi poczekać do wylądowania w Dublinie, aby rozpocząć odprawę w liniach lotniczych, i zapewniono go, że mogą wysłać jego bagaż następnym lotem.

„Dotarło do Dublina i na pewno nie dotarło” – powiedział Arg Insiderowi.

Argue powiedział, że wypełnił formularz i powiedziano mu, że będzie otrzymywać aktualne informacje o stanie swojej torby golfowej. Ale minęło dziewięć dni bez żadnych aktualizacji ze strony linii lotniczych. Powiedział Insiderowi, że podczas dziewięciodniowego oczekiwania codziennie dzwonił do Air Canada, United Airlines i międzynarodowego lotniska Toronto Pearson.

Wakacje spędził na zastępczym sprzęcie golfowym, co, jak powiedział, kosztowało go „kilka tysięcy”.

READ  Kontrakty terminowe na akcje nieznacznie wzrosły, ponieważ inwestorzy rozważają ostatnie komentarze Powella na temat inflacji

„To prawdopodobnie najbardziej bolesna rzecz w całej podróży – konieczność grania na tych wszystkich wspaniałych polach, na które czekałeś i które planowałeś, a nie posiadanie własnych klubów” – powiedział Argo. „To prawdopodobnie najgorsza część”.

Terry kłóci się w Irlandii
Dzięki uprzejmości Terry’ego Argue’a

Po powrocie na lotnisko torba golfowa w końcu opuściła Toronto

Argue powiedział, że jego kluby i sprzęt znajdowały się w lotnisko w Toronto Dopóki nie wrócił do domu na początku lipca. Następnie wchodząc na pokład samolotu przesiadkowego z Toronto do Chicago, powiedział, że AirTag pokazał, że jego torba w końcu się przemieszcza. Tyle że teraz ładowano go na samolot dwie bramki dalej od niego, lecący do Dublina. Argey powiedział, że personel ponownie powiedział mu, że nic nie mogą z tym zrobić.

Natychmiast po udaniu się do Dublina Argue powiedział, że „pomocny” pracownik wysłał jego torbę golfową do Toronto Pearson. Po przybyciu do Kanady pozostawała bezczynna przez kolejne pięć dni.

Argue powiedział, że wierzy, że odzyskał torbę dzięki menadżerowi United w Tulsie, który w końcu skontaktował się z nim i poprosił personel United w Kanadzie o jej przesłanie.

„Jak mi powiedziano, stał się bardzo agresywny lub rozgniewał się na swojego odpowiednika w Toronto i powiedział: «Jak trudno może być wziąć tę walizkę i włożyć ją do samolotu?» Jest jej zdjęcie, które pokazuje:” dokładnie tam, gdzie to jest. Po prostu idź i zrób to, abyśmy mogli zwrócić tę torbę temu panu i zakończyć tę sprawę.

W końcu Argue odebrał swoją torbę na międzynarodowym lotnisku w Tulsie. Powiedział, że czeka teraz na odpowiedź na pozew złożony 2 lipca w związku z wydatkami poniesionymi podczas gry w golfa w Irlandii bez sprzętu.

„Każdy może zgubić swoją torbę i z pewnością nikogo za to nie winię” – powiedział Arjo. „Ale tak naprawdę problemem był brak wysiłku lub «brak obsługi klienta», co przedstawiano jako bardzo proste rozwiązanie. Myślę też, że linie lotnicze nie przystosowały się do faktu, że ludzie robią takie rzeczy, aby śledzić swoje torby”. „

READ  Główny prawnik Foxa, Viet Dinh, odchodzi

Popularność użycia AirTags do śledzenia bagażu W ostatnich latach wzrósł on w związku z obsługą przez linie lotnicze większej liczby pasażerów i niedoborami personelu, jak informował wcześniej Insider. W styczniu Insider poinformował, że Google wyszukuje „Zawieszki bagażowe Apple” W ciągu ostatniego roku wzrosła ona o ponad 5000%.

Insider zgłosił wiele przypadków, w których podróżni mogli użyć tagów AirTag do odzyskania rzeczy: pewna kobieta ją wyśledziła Sprzęt do lacrosse dla córkiMężczyzna patrzył, jak jego portfel podróżuje w ciągu jednego dnia do ponad 35 miast Samolot American AirlinesI chłopiec, którego stracił Rower kosztuje 12 000 dolarów Udało mu się to odzyskać.

Używanie AirTag przez pasażerów budzi kontrowersje w przypadku niektórych linii lotniczych. W 2022 r. niemieckie linie lotnicze Lufthansa Podobno poprosiła pasażerów o wyłączenie AirTags, powołując się na obawy, że technologia ta jest „niebezpieczna” na pokładzie. Firma później odblokowaćoraz Federalna Administracja Lotnictwa Zaraz potem AirTags zostały uznane za bezpieczne do użycia podczas lotów.

United Airlines, Air Canada i Międzynarodowy Port Lotniczy Toronto Pearson nie odpowiedziały natychmiast na pytania przesłane przez Insider. Lotnisko w Dublinie przekierowało Insidera do linii lotniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *