Mieszkanka Florydy pozywa Hershey na 5 milionów dolarów za „wprowadzające w błąd” opakowanie Reese.

Aktualności


Dała się oszukać temu zabiegowi.

Mieszkanka Florydy atakuje Hershey's, twierdząc, że „oszukała” klientów „wprowadzającym w błąd” opakowaniem sezonowych czekoladek Reese.

Cynthia Kelly z Tampy pozywa czekoladowego giganta na 5 milionów dolarów, ponieważ twierdzi, że opakowanie i rzeczywista zawartość nie pasują do siebie.

Na przykład czekoladki w kształcie dyni nie mają oczu i nosa, jak sugeruje opakowanie, a kształt piłki nożnej przypomina jajko – wynika z pozwu złożonego w Sądzie Rejonowym Middle na Florydzie.

„Etykiety produktów Hershey wprowadzają w błąd, a wielu konsumentów zostało oszukanych i wprowadzonych w błąd poprzez obrazy na opakowaniach produktów” – stwierdzono w pozwie, do którego dotarł „The Post”.

„To pozew zbiorowy przeciwko The Hershey Company za fałszywe przedstawienie kilku produktów Reese's Peanut Butter jako zawierających wyraźnie rzeźbione projekty artystyczne, podczas gdy w rzeczywistych produktach takich rzeźb nie ma” – stwierdza pozew.

Cynthia Kelly z Tampy pozwała firmę Hershey na 5 milionów dolarów za „wprowadzające w błąd” opakowanie. Galeria przypadków
Wymieniono przykłady „wprowadzających w błąd” produktów, w tym ducha bez otworów na oczy. Galeria przypadków
Twierdziła również, że cukierek w kształcie piłki nożnej przypomina jajko. Galeria przypadków

Dziwaczny pozew nastąpił po tym, jak Kelly kupiła od Aldi cukierek w kształcie dyni za 4,49 dolara, wierząc, że „zawiera uroczą rzeźbę ust i oczu dyni, jak pokazano na opakowaniu produktu”.

Powiedziała, że ​​zostawiłaby czekoladę, gdyby wiedziała, że ​​wyrzeźbiona twarz nie znajduje się już na kawałku wielkości kęsa Reese.

„Produkt firmy Reese's Peanut Butter Pumpkins zakupiony przez powoda nie zawierał żadnych artystycznych rzeźb ust ani oczu przedstawionych na etykiecie” – stwierdza pozew.

Pozew obejmuje nie tylko dynie, ale także duchy, nietoperze, piłki nożnej, bałwany i cukierki w kształcie dzwonków, z których wiele jest przedstawionych w garniturze.

„Etykiety produktów Hershey wprowadzają w błąd, a wielu konsumentów zostało oszukanych i wprowadzonych w błąd poprzez obrazy na opakowaniach produktów” – stwierdzono w pozwie, do którego dotarł „The Post”. Galeria przypadków
Dziwaczny pozew nastąpił po tym, jak Kelly kupiła od Aldi cukierek w kształcie dyni za 4,49 dolara, wierząc, że „zawiera uroczą rzeźbę ust i oczu dyni, jak pokazano na opakowaniu produktu”. Galeria przypadków
Pozew obejmuje nie tylko dynie, ale także duchy, nietoperze, piłki nożnej, bałwany i figurki w kształcie dzwonów, z których wiele jest przedstawionych w kostiumie. Galeria przypadków
Pozew zbiorowy obejmie „wszystkich konsumentów w stanie Floryda, którzy kupili produkt”. Galeria przypadków

Twierdziła również, że opakowania Reese nie zawsze były „zwodnicze” i że „dwa, trzy lata temu” produkty pasowały do ​​opakowań i nie przedstawiały twarzy.

READ  Intel zwalnia niektórych pracowników, płaci kierownictwu po załamaniu rynku komputerów PC: raport

Kelly zacytowała także kilka filmów z YouTube, gdzie Twórcy twierdzili, że Reese go „okłamał”. je i „nie udało im się” ich dostarczyć.

Pozew zbiorowy obejmie „wszystkich konsumentów w stanie Floryda, którzy kupili produkt”.

„The New York Post” zwrócił się do Hershey z prośbą o komentarz.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/12/29/news/florida-woman-sues-hershey-for-5m-over-misleading-reese-packaging/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *