Mój chłopak skrywał przede mną wielką tajemnicę przez miesiące – jak sobie z tym poradziłam

Nie byli kumplami.

Pewna kobieta przypomniała sobie, że jako nastolatka miłość jest tak ślepa, że ​​dopiero po trzech miesiącach zdała sobie sprawę, że jej chłopak ma tylko jedną nogę.

Jeden z użytkowników TikTok: „Jeśli myślałeś, że nie byłeś w błogiej znajomości, pozwól, że opowiem ci o tym, jak spotykałem się z facetem przez trzy miesiące, zanim dowiedziałem się, że nie ma nogi”. @pracownik zacząłem A wirusowe wideo który przyciągnął 2,1 miliona wyświetleń od czasu opublikowania w zeszłym miesiącu.

„Miałem 17 lat. Spotkałem tego chłopca na rodeo. Zobaczyłem go po drugiej stronie ulicy i powiedziałem:„ Oto wysoki, fajny facet i muszę go zdobyć ”. Więc wymieniliśmy się numerami. Trzy tygodnie później byli zakochani”.

Ona i jej chłopak o wzroście 6 stóp i 6 cali, którego imienia nie ujawniła, powiedzieli TikToker: „Jesteśmy nierozłączni. Widzieliśmy się każdego dnia. Spędzaliśmy razem każdą wolną chwilę”.

„Więc krzycz do ciebie, dziękuję za udowodnienie, że jestem głupia” – powiedziała kobieta o swoim byłym.
tiktok / poporodowypsycho

Przyznaję, że są pewne czerwone flagi. Wspomina, że ​​na letnie imprezy plenerowe chodzi w długich spodniach, utyka podczas chodzenia i nie pozwala jej przychodzić na mecze koszykówki.

Pewnego dnia zauważyłem, że coś jest nie tak, kiedy spojrzałem na ich wspólne zdjęcie.

„Im dłużej się na to patrzyłam, tym bardziej czułam:„ Myślę, że zostałam oszukana ”- wspomina.

„Więc zrobiłem zdjęcie moim przyjaciołom i powiedziałem:„ Hej, myślę, że mój przyjaciel może mieć tylko jedną nogę ”.

Powiedziała, że ​​jej przyjaciele byli zdumieni oskarżeniem i zachęcali ją, by uzyskała odpowiedzi od swojego kochanka.

W końcu przyznał się po kilku tygodniach, powiedziała.

„To tak, jakby„ mam polio ”- twierdziła. „Byłam jak:„ Słuchaj, podejrzewam to od dwóch tygodni, a ty zrobiłeś to naprawdę dziwne, nie mówiąc mi ”.

polio, A Wysoce zaraźliwy wirus, jest bardzo rzadki, dzięki szczepionce przeciwko polio zatwierdzonej przez Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC). Rockland County Unprotected, Nowy Jork, mieszkaniec zarażony latem ubiegłego roku Urzędnicy powiedzieli, że był to pierwszy przypadek polio odnotowany w Stanach Zjednoczonych od 2013 roku.

READ  Microsoft wycofuje wersję próbną Xbox Game Pass za 1 dolara na kilka dni przed datą premiery Starfield

Choroba często dostaje się do organizmu przez zanieczyszczoną wodę i może spowodować paraliż lub śmierć.

TikToker powiedziała, że ​​jej chłopak nie czuł potrzeby dzielenia się swoim statusem, odkąd go poznała, nie wiedząc o tym. Powiedział, że „biegał z tym”.

„Myślałem, ale jakieś trzy miesiące? Czy ukrywałem to przez trzy miesiące?” Przyznałem, głupio i bezmyślnie.

Ujawniła, że ​​​​para spotykała się przez kolejne sześć miesięcy, dodając: „Byliśmy tak zakochani, a potem poszedłem na studia i zniszczyłem to”.

Ta trzyminutowa historia odbiła się echem wśród wielu widzów, inspirując niektórych do podzielenia się własnymi wyzwaniami w związku.

Jedna osoba stwierdziła: „Umawiałam się z facetem przez 3 miesiące, zanim zdałam sobie sprawę, że ma dziecięce dłonie. Jak? 🤯”

Inny widz ujawnił: „Teraz czuję się o wiele mniej źle, ponieważ spędziłem całą noc, nie zdając sobie sprawy, że dziewczyna ma jedną rękę, przytuliła mnie i wszystko 🤦”.

Inni nie mogli znieść jej ignorancji. „Czy wszyscy… wiedzieliście… ponieważ nie zauważyliście podczas tego brakującej nogi/protezy? To jest zabawne tak czy inaczej 😂”, zaśmiał się jeden z użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *