Mówi się, że klops jest odporny na szczepionkę przed śmiercią covit-19

Nieżyjący już rockman, Mead Loof, był przed śmiercią otwarcie antyszczepionkowy i antymaskowy – powiedział kiedyś reporterowi w piątek: „Jeśli umrę, umrę, ale nie będę kontrolowana”.

74-letnia piosenkarka „Bad Out of Hell” – kto Mówi się, że jest w stanie niepokoju Z Govt-19 przed nim Zmarł w czwartek – Podczas wywiadu zeszłego lata sprzeciwiałem się kontroli epidemii, blokadom i nakazom maskowania.

Zdobywca nagrody Grammy, którego prawdziwe nazwisko brzmi Marvin Lee Ade, został również oskarżony o nakazy szczepień w Australii. Źródła powiedziały TMZ.

Klops, zmagający się z astmą i innymi schorzeniami, Powiedział Pittsburgh Post Gazette W sierpniu opisał zamki jako „polityczne” i maski „bezużyteczne”, zanim pocieszył reportera Scotta Mervinsa.

„Miło cię przytulić. Ściskam ludzi w środku zatoczki ”- powiedział Mead Lough, który odmówił życia w strachu.

„Przepraszam, rozumiem, że przerywają życie na chwilę, ale nie mogą kontynuować życia z powodu polityki. Teraz przestają z powodu polityki” – powiedział.

Mówi się, że Meat Loaf był przeciwny zakazowi szczepień i masce przed śmiercią.
Zdjęcie: Roy Roslin / Getty Images
Mężczyzna dostaje dawkę szczepionki Govit-19
Piosenkarz powiedział, że nie chce być „powstrzymywany” przed śmiercią związaną z rządem.
AP

„Wczoraj w CNN w końcu wyszło, że maski, które wszyscy nosimy, są bezużyteczne. Ale od sześciu miesięcy wiem. Nic nie robią. Nie zapobiegają zachorowaniu na COVID.

Dodał: „Jeśli umrę, umrę, ale nie będę kontrolował”.

Oficjalna przyczyna śmierci rockmana nie była od razu znana. Nie powiedział publicznie, czy był szczepiony przeciwko COVID-19.

Piosenkarz „Do Out of Three Eyes Bad” doznał w listopadzie kontuzji pleców, co wpłynęło na jego pogarszający się stan zdrowia.

Mead Lough zdobył nagrodę Grammy w 1993 roku za przebój „Zrobię wszystko dla miłości (ale nie zrobię tego)”, który zajął drugie miejsce w dwudziestu krajach.

READ  Wybitny dziennikarz piłkarski Grant Wall zmarł w wieku 49 lat podczas mistrzostw świata w Katarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *