Nag Ashwin ujawnia, że ​​to nie Harry Potter, ale te dwa hollywoodzkie filmy zainspirowały Kalki 2898AD

8 lipca 2024 r., 08:11 czasu wschodniego

Dystopijny epos science-fiction Naga Ashwina Kalki 2898 AD jest powszechnie chwalony za budowanie świata. Wielu porównuje go do czarodziejskiego świata Harry’ego Pottera.

Dystopijny epos science-fiction Kalki 2898 AD autorstwa Naga Ashwina zebrał wiele pochwał za wciągające i pomysłowe budowanie świata. Do tego stopnia, że ​​wiele osób porównało go do serii filmów o Harrym Potterze. W wywiadzie z ZbliżenieNag wyjaśnił, że chociaż Harry Potter nie był inspiracją, były nią dwa inne hollywoodzkie filmy. (Przeczytaj także – 11. dzień zarobków kasowych Kalki 2898 AD: Film wchodzi Klub 500 crore

Nag Ashwin twierdzi, że Kalki 2898 AD nie jest inspirowany Harrym Potterem

Co powiedział Nag?

Zapytany, czy seria Marvela o Iron Manu również była inspiracją, Nag odpowiedział: „Dorastaliśmy oglądając filmy Marvela. Powiedziałbym, że Strażnicy Galaktyki mieli większy wpływ niż Iron Man. Z pewnością Gwiezdne Wojny mają duży wpływ”. uwielbiam Gwiezdne Wojny, więc podświadomie jest to część mojej estetyki.” Ujawnił także, że postać Luke’a granego przez Harshitha Reddy’ego wzorowana jest na słynnej postaci z Gwiezdnych Wojen, Luke’u Skywalkerze.

Zaprzeczył jednak jakoby Harry Potter był inspiracją, zwłaszcza pojawienie się Kamala Haasana w roli Najwyższego Yaskina, którego rzekomo zainspirował główny antagonista hollywoodzkiej serii, Lord Voldemort. „Naszym punktem odniesienia byli starożytni tybetańscy mnisi, którzy przypuszczalnie mieli od 120 do 130 lat” – dodał Nag. „Sir Kamal Haasan zawsze wspominał o „Portrecie Doriana Graya” (z powieści filozoficznej Oscara Wilde’a „Portret Doriana Graya” z 1890 r.). moja inspiracja, proszę pana.” „Nie mieliśmy zbyt wielu odniesień filmowych do tego starego wyglądu”. Stwierdził, że jedynym odniesieniem do Harry’ego Pottera mogła być postać Syriusza grana przez Vinay’a Kumara, oparta na słynnej postaci z Harry’ego Pottera, Syriuszu Blacku (w tej roli Gary Oldman w filmach).

READ  „Dopamina” Normana jest już dostępna: przesyłaj strumieniowo teraz

O Kalkach 2898 n.e

Kalki przeszedł tędy w 2898 r 800 Crore Mark w światowych dochodach ze sprzedaży biletów i Na razie 500 crore. Uważany jest za najdroższy film, jaki kiedykolwiek powstał w Indiach, a jego budżet wynosi 100 milionów rupii. 600 Crore, mitologiczny dramat akcji science-fiction, którego premiera odbędzie się na całym świecie 27 czerwca w sześciu językach. Film, poprzednio zatytułowany Project K, został wydany na całym świecie w języku telugu, tamilskim, malajalam, kannada, hindi i angielskim.

Wyprodukowany przez Vyjayanthi Movies, Kalki 2898 AD występują między innymi Amitabh Bachchan, Kamal Haasan, Deepika Padukone, Prabhas, Saswata Chatterjee, Shobhana, Anna Ben.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *