Notowania akcji ONDO osiągnęły najwyższy poziom w historii: czy warto inwestować już dziś?

  • W ciągu ostatnich 24 godzin cena ONDO spadła o ponad 1,4%.
  • Presja zakupowa na token była duża.

Podczas gdy wiele kryptowalut zasypało inwestorów zyskami w ciągu ostatnich 24 godzin, Ondo Miał inne plany. Stało się tak, ponieważ w tym czasie jego cena spadła.

Inwestorzy nie powinni się jednak zniechęcać, gdyż ONDO stabilizuje się na kluczowym poziomie, co może wkrótce zapoczątkować gwałtowne wzrosty.

Czy warto kupić ONDO?

Według CoinMarketCap DaneCena ONDO spadła 7 lipca, gdy jej wartość spadła o ponad 1,4% w ciągu ostatnich 24 godzin. W chwili pisania tego tekstu cena tokena wynosi 0,9838 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 12,36 miliarda USD.

Analiza danych IntoTheBlock przez AMBCrypto ujawniła, że ​​65% inwestorów ONDO osiągnęło zysk, reprezentując ponad 34 000 adresów.

Źródło: IntoTheBlock

Tymczasem Mister Crypto, znany analityk i inwestor kryptowalut, opublikował niedawno post ćwierkać Podkreślanie ciekawego rozwoju. Według tweeta cena tokena była stabilna w przedziale wsparcia.

Pomyślny test może wywołać masową ucieczkę byków, co umożliwi tokenowi ponowne przetestowanie czerwcowych maksimów. Dlatego może to być odpowiednia okazja dla inwestorów do zakupu tokena, gdy jego cena jest niska.

Źródło: X

Presja zakupowa jest już duża

Ponieważ wydaje się to dobrą okazją do akumulacji ONDO, AMBCrypto przeanalizowało dane Santiment, aby sprawdzić, czy inwestorzy zaczęli już kupować token.

Odkryliśmy, że przepływ wymiany tokena gwałtownie wzrósł, co wskazuje na dużą presję zakupową.

Dodatkowo spadła podaż waluty na giełdach, natomiast wzrosła podaż poza giełdami. Potwierdziło to fakt, że inwestorzy gromadzili ONDO.

Wzrosła presja zakupowa na ONDO

źródło: Santiment

Analiza dziennego wykresu tokena przeprowadzona przez AMBCrypto ujawniła kolejny zwyżkowy sygnał. Odkryliśmy, że na wykresie symbolu utworzył się zwyżkowy wzór flagi.

Po osiągnięciu w czerwcu najwyższego poziomu w historii, cena symbolu zaczęła konsolidować się w ramach formacji. Udane wybicie może pozwolić symbolowi najpierw dotknąć 1237 dolarów, zanim ponownie przetestuje swój rekord wszechczasów.

READ  Najszybszy na świecie samochód kempingowy może być Twój za 95 000 $

Wskaźnik techniczny Chaikin Money Flow (CMF) odnotował wzrost. Ponadto wskaźnik przepływów pieniężnych (MFI) również wykazywał tendencję północną w kierunku znaku neutralnego, co wskazuje na duże prawdopodobieństwo, że ONDO pomyślnie przetestuje wzór flagi byka.

Wskaźnik MACD pokazał jednak wyraźną niedźwiedzią przewagę na rynku.

Źródło: TradingView


czyta Prognoza cen ONDO 2024-25


Nasza analiza danych Hyblock Capital wykazała, że ​​likwidacja tokena wzrośnie do około 1079 dolarów. Dlatego też konieczne będzie przełamanie tego poziomu przez symbol, gdyż duża likwidacja często prowadzi do krótkoterminowych korekt cen.

Jeśli tak się stanie, droga do rekordowego poziomu będzie krystalicznie czysta. Jeśli jednak niedźwiedzie przejmą kontrolę, cena tokena może spaść do 0,88 dolara.

Źródło: Hyblock Capital

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *