Najlepsi golfiści podejmują „bezprecedensowe” zaangażowanie w trasę i przyszły harmonogram

Jako wybitne tournee po świecie, PGA TOUR nieustannie ewoluuje, aby lepiej służyć graczom, fanom, sponsorom i partnerom medialnym.

Zostało to wyjaśnione ponownie w środę podczas Mistrzostw TOUR, gdy komisarz PGA TOUR Jay Monahan ogłosił dalsze ulepszenia trasy i jej harmonogramu. Cztery główne elementy podkreśliły środowe ogłoszenie, które opiera się na innowacjach wprowadzonych na początku tego roku, aby zbliżyć często najlepszych graczy w grze. Ogłoszono dodatkowe wysokie wydarzenia na 2023 r., zaangażowanie najlepszych graczy w udział w co najmniej 20 imprezach PGA TOUR rocznie, rozszerzenie programu Player Impact Program i gwarantowane niższe zarobki ligowe dla pełnych członków TOUR.

Dodanie czterech podwyższonych wydarzeń daje w sumie 12 w nadchodzącym sezonie. Komisarz Monahan ogłosił, że najlepsi gracze zobowiązali się bezprecedensowo zagrać we wszystkich 12 wydarzeniach, a także w czterech głównych turniejach i turnieju THE PLAYERS, dodając do swoich harmonogramów trzy wybrane przez siebie wydarzenia PGA TOUR.

„Nasi najlepsi gracze mocno stoją za Tourem, pomagając nam dostarczyć niezrównany produkt naszym fanom, którzy będą mieli gwarancję, że nasi najlepsi gracze będą rywalizować ze sobą w 20 lub więcej wydarzeniach w ciągu sezonu” – powiedział.

Dodatkowe wydarzenia dodatkowe — które dołączą do Sentry of Champions, Genesis Invitational, Arnold Palmer Invitational oferowany przez Mastercard, Memorial Tournament oferowany przez Workday, World Golf Championships — Dell Technologies Match Play oraz trzech imprez playoff FedExCup (FedEx St. Championship, Championship BMW i Tournament TOUR) – zostanie ogłoszony w nadchodzących tygodniach i ma portfele o wartości co najmniej 20 milionów dolarów.
Rozszerzony Program Wpływu na Graczy oraz wprowadzenie Programu Gwarancji Przychodów były częścią ogłoszenia.

Począwszy od tego roku, Player Impact podwoi się, aby nagrodzić 100 milionów dolarów 20 graczom, którzy najbardziej przemówią do fanów i mediów. Wprowadzone zostaną również nowe wskaźniki, aby lepiej przyciągnąć uwagę zarówno stałych, jak i głównych fanów.

READ  Wynik Seahawks vs. Bears, fast food: Chicago rozpędza Seattle, aby otworzyć drugi tydzień przed sezonem

Program Gwarancji Przychodu zastępuje wcześniej zapowiadany program „Play15”. Wszyscy absolwenci Korn Ferry Tour i wyższy w rankingu priorytetów TOUR i biorący udział w co najmniej 15 imprezach zarobią co najmniej 500 000 $ rocznie, ponieważ Tour wypełni lukę dla graczy, którzy nie spełnią tego kryterium. Program stypendiów na podróż zostanie również wdrożony dla członków niezwolnionych (gracze 126-150 i poniżej). Ci gracze otrzymają 5000 $ na pokrycie kosztów podróży i turniejów, jeśli przegapią zniżkę. Wynagrodzenia nie wpłyną na portfele turniejowe.

Inne zmiany obejmują dodatkowe korzyści kwalifikacyjne do Mistrzostw TOUR i ulepszenia Turnieju Czempionów Strażników. Począwszy od tego roku, kwalifikacja do turnieju TOUR będzie skutkowała dwuletnim zwolnieniem i kwalifikacją graczy do przyszłorocznego Sentry of Champions. Sentry przyzna również zwycięzcy 550 punktów FedExCup, dzięki czemu będzie kompatybilny z zaproszeniami hostowanymi przez graczy (Genesis Invitational, Arnold Palmer Invitational od Mastercard, Memorial Tournament od Workday) oraz światowymi turniejami golfowymi — Dell Technologies Match Play. Wreszcie, gracze otrzymają dożywotnie członkostwo po osiągnięciu 20 zwycięstw (co eliminuje wymóg 15-letniego członkostwa).

„Dzisiaj jest kulminacją silnego partnerstwa między Tourem a graczami oraz między samymi graczami” – powiedział komisarz Monahan. „To bezprecedensowe dla naszej trasy i świadectwo tego, kim są ci faceci i w co wierzą”.

Oto bliższe przyjrzenie się środowym zapowiedziom:

1. Najlepsi gracze będą przestrzegać harmonogramu PGA Tour obejmującego co najmniej 20 wydarzeń (zakładając, że się zakwalifikują), który obejmuje:
a. 12 podwyższonych wydarzeń
1. Kwalifikator do FedExCup
FedEx St. Mistrzostwa Jude – 20 milionów dolarów
Mistrzostwa BMW – 20 milionów dolarów
C- TOUR Championship / FedExCup Bonus Pula — 75 mln $
2. Genesis Invitational – 20 milionów dolarów
3. Arnold Palmer Invitational od Mastercard – 20 milionów dolarów
4. Turniej Workday Memorial — 20 mln $
5. Mistrzostwa WGC-Dell Match Play — 20 milionów dolarów
6. Turniej Mistrzów Strażników – 15 milionów dolarów
7. Do ogłoszenia: Cztery dodatkowe wydarzenia – portfele o wartości co najmniej 20 milionów dolarów każdy
B — Mistrzostwa graczy — 25 milionów dolarów
C. Turniej Masters, PGA Championship, US Open, Open Championship
3 dodatkowe wydarzenia FedExCup (wybór gracza)

READ  Rangers nabywają Marca Mathiasa od Brewers

2. W sezonie 2022-23 „Gracz Roku” zostanie zdefiniowany jako:
A. Gracze, którzy znaleźli się w pierwszej 20 w ramach obecnego programu Player Impact oraz gracze, którzy znaleźli się w pierwszej 20 według zmienionych kryteriów PIP

3. Rozszerzenie wpływu gracza
A – Nagroda łącznie 20 graczy (zwiększona z 10) w latach 2022 i 2023
B. Całkowita pula premii w wysokości 100 mln $ (wcześniej ogłoszona 50 mln $) w 2022 i 2023 r.
C – W roku 2022 każdy gracz ze zrewidowanej listy kryteriów, który nie znajduje się na aktualnej liście kryteriów, otrzyma wypłatę równą 20 miejscu (najprawdopodobniej dwóch lub trzech graczy)
Dr.. Gracze otrzymają premię PIP na koniec sezonu po rywalizacji w 12 wysokich wydarzeniach i 3 niezbyt wysokich wydarzeniach, jak pokazano powyżej.

4. Uruchomienie Programu Zapewnienia Zysków
a. Dla w pełni zwolnionych członków (klasa Korn Ferry Tour i wyższa)
B. Minimalna okresowa gwarancja w wysokości 500 000 USD na gracza (TOUR pokrywa wszelkie luki w przychodach)
Nowi i powracający członkowie otrzymają pieniądze z góry
Musisz wziąć udział w 15 wydarzeniach
E. Zastępuje program „Play15”

5. Program stypendiów na podróż
A – Dla członków niezwolnionych (klasa 126-150 i poniżej)
B. Zdobądź 5000 $ za każdy zgubiony przedmiot
C. Obsługuje wydatki związane z podróżami i turniejami
D. Turniej nie wpływa na portfele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.