Najlepszą rzeczą w nowych słuchawkach Jabra jest przypadek

Jabra odświeża dziś swoją linię słuchawek dousznych o zaktualizowane wersje Elite 10 i Elite 8 Active. Obydwa, zwane teraz „Gen 2”, oferują oczekiwaną poprawę jakości dźwięku, eliminacji szumów i innych podstawowych funkcji. Jednak prawdziwą rewolucją, jeśli w ogóle istnieje, jest etui ładujące LE Audio wyposażone w dwie słuchawki douszne. Możesz podłączyć obudowę do urządzenia zewnętrznego — bieżni, ekranu wideo podczas lotu itp. — a obudowa prześle dźwięk do słuchawek Buds.

Bezprzewodowe słuchawki douszne LG od lat oferują tę samą funkcję, co ich popisowy trik. Ale Jabra stara się wyróżniać zastosowaną technologią: zarówno Elite 10, jak i 8 Gen 2 łączą się z obudową za pośrednictwem LE audio i nadal korzystają z nowego kodeka LC3 Bluetooth, który drastycznie zmniejsza odczuwalne opóźnienia. Możesz więc podłączyć obudowę Jabra do Nintendo Switch, Steam Deck lub innego przenośnego urządzenia do gier przez USB-C, a dźwięk będzie zawsze zsynchronizowany. Obecnie wiele słuchawek dousznych ma tryb gry o niskim opóźnieniu, ale nie wszystkie — a nawet w przypadku tych, które to umożliwiają, wrażenia mogą być niespójne na różnych urządzeniach.

Biegasz na bieżni, która nie obsługuje Bluetooth? Nie ma problemu.
Zdjęcie: Jabra

Wybierając LE Audio, Jabra ma nadzieję uniknąć któregokolwiek z tych problemów. Ponieważ połączenie między słuchawkami a etui zostało nawiązane, nie ma znaczenia, czy Twój telefon ma najnowszy i najlepszy układ Bluetooth; Wszystko powinno działać.

Wygląd zewnętrzny obu słuchawek pozostaje niezmieniony; Elite 10 Gen 2 mają półotwartą konstrukcję, która zapewnia bardziej naturalne i mniej duszne uczucie w uchu. Tymczasem zamknięty Elite 8 Gen 2 oferuje trwalszy stopień odporności na kurz i wodę IP68 oraz wytrzymałość MIL-STD-810h.

Jabra twierdzi, że śledzenie głowy i dźwięk przestrzenny Dolby Atmos w Elite 10 Gen 2 poprawiły wrażenia. Obie pary słuchawek dousznych mają teraz skuteczniejszą aktywną redukcję szumów oraz wyraźniejszy i lepszy tryb przezroczystości – twierdzi firma. Ale prawdziwą zaletą jest ta obudowa audio LE. Szczerze mówiąc, w porównaniu do „inteligentnego” etui ładującego z ekranem, wolę taki bardziej funkcjonalny dodatek – z przejrzystymi przypadkami użycia.

READ  Aaron Judge był zadowolony z handlu Andrew Benintendi z Yankees

Pąki Elite 10 Gen 2 kosztują 279 dolarów, podczas gdy Elite 8 Gen 2 kosztują nieco mniej – 229 dolarów. Obydwa będą dostępne w połowie czerwca w różnych kolorach. Czekajcie na przyszłą recenzję, w której postaram się wymyślić więcej sposobów przetestowania tej obudowy nadajnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *