Nauczyciel znika po tym, jak został zaatakowany przez rekina podczas surfowania

Aktualności

15 maja 2023 | 15:18


Nauczyciel w popularnej szkole zaginął w sobotę i prawdopodobnie zmarł po tym, jak został zaatakowany przez rekina podczas surfowania u południowego wybrzeża Australii.

46-letni Simon Baccanello był jednym z kilkunastu surferów, w tym dzieci, na plaży Walkers Rock Beach na półwyspie Eyre – obszarze opisanym przez jednego z miejscowych jako „wielki biały obszar” – kiedy podobno został zaatakowany przez jednego z drapieżniki.

świadkowie powiedział lokalnej stacji 7NEWS że w ostatnich chwilach Baccanello próbował uratować innych przed rekinem, zbliżając się do grupy, mówiąc innym surferom: „Nie martw się, zejdź na brzeg”.

Jayden Millar, który był wśród surferów w wodzie podczas ataku rekina, powiedział, że widział Pacanello „grób”, co oznacza, że ​​surfer został strącony z deski i wciągnięty tak głęboko pod wodę, że jego deska przechyliła się pionowo i pozostała jak nagrobek. .

46-letni Simon Pacanello, ukochany nauczyciel z Elliston w Południowej Australii, został podobno zaatakowany przez rekina podczas surfowania w sobotę.
Biuletyn rodzinny
Policja i ratownicy spędzili weekend na poszukiwaniach Półwyspu Eyre i wznowili poszukiwania Pacanello w poniedziałek.
7Wiadomości Australia

Millera nie ma Poinformuj reklamodawcę Adelaide. „[We] Widziałem atak rekina od tyłu. Oczywiście rekin go zostawił, wrócił i wziął go po raz trzeci.

Brutalny atak miał miejsce nieco ponad 100 stóp od brzegu.

Od tamtej pory Pacanello nie był widziany, a policja twierdzi, że nie żyje.

Kawałek pianki i kawałki polistyrenu, które mogły należeć do deski surfingowej zaginionego mężczyzny, zostały odzyskane przez ratowników.

Wideo przedstawiające „kolosalnego” żarłacza białego pojawiło się po uderzeniu przez łódź rybacką w zeszłym miesiącu w rejonie zniknięcia Bacanillo.
9 wiadomości

Przedmioty zostaną poddane kontroli kryminalistycznej w celu ustalenia ich pochodzenia.

Policjanci spędzili weekend na przeszukiwaniu okolicy łodziami i helikopterami w poszukiwaniu szczątków Pacanello i wznowili poszukiwania w poniedziałek rano.

Nadinspektor Paul Behr, który jest odpowiedzialny za Western Local Services District i Erie District, powiedział, że poszukiwania koncentrują się obecnie na częściach plaży, na których zaatakowano Bacanillo.

„Sugestia jest taka, że ​​wszystko, co znajduje się w wodzie, zostanie wyrzucone na brzeg, a nie wypłukane do morza” – powiedział.

READ  Wybory w Rosji: Putin ogłosił zwycięzcę wyścigu, który nigdy nie budził wątpliwości

Podczas gdy poszukiwania Baccanello trwają, pojawiło się wideo przedstawiające „ogromnego” białego rekina widzianego przez łodzie u wybrzeży Australii Południowej w zeszłym miesiącu.

Policja znalazła kawałek pianki i części, które mogły należeć do deski surfingowej.
7Wiadomości Australia

„Znikąd ten wielki i budzący grozę biały rekin powoli wypłynął na powierzchnię” — powiedział rybak Michael Scheffler – poinformował outlet 9news.

Baccanello właśnie przeprowadził się do Elliston w styczniu i uczył matematyki, nauk ścisłych i wychowania fizycznego w Elliston Area School.

Dyrektor Chad Fleming powiedział, że chociaż Pacanello był częścią lokalnej społeczności dopiero od kilku miesięcy, stał się „lubiany” zarówno przez swoich uczniów, jak i kolegów z drużyny.

Baccanello był nauczycielem matematyki, przedmiotów ścisłych i wychowania fizycznego w szkole w Elliston, do której przeprowadził się w styczniu.
Biuletyn rodzinny

„Był po prostu klejnotem prawdziwego dżentelmena, całkowicie oddanym nauczycielem” – powiedział Fleming. „Znam tego faceta od pięciu miesięcy i czuję, jakbyśmy byli kumplami od 10 lat”.

W niedzielę rodzina Bacanello wydała krótkie oświadczenie, w którym podziękowała członkom społeczności za ich wsparcie i poprosiła o „prywatność podczas zajmowania się tą tragiczną stratą”.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/05/15/teacher-vanishes-after-being-attacked-by-shark-while-surfing/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *