Netflix chce ograniczyć bezpłatne udostępnianie haseł między rodzinami

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła w środę plany ograniczenia udostępniania bezpłatnych haseł między różnymi rodzinami użytkowników, zaczynając od trzech krajów w Ameryce Środkowej i Południowej.

w obecnej sytuacji W środę Netflix ogłosił, że rozpocznie testowanie nowych sposobów, aby upewnić się, że użytkownicy, którzy dzielą konto z różnymi gospodarstwami domowymi, płacą dodatkowe opłaty.

„Zawsze ułatwialiśmy osobom, które mieszkają razem, udostępnianie swojego konta Netflix, dzięki funkcjom takim jak oddzielne profile i multi-streaming w naszym planie Standard i Premium. Chociaż te programy były bardzo popularne, powodowały również pewne zamieszanie” Netflix powiedział w swoim oświadczeniu.O tym, kiedy i jak Netflix może być udostępniany.„W rezultacie konta są dzielone między rodzinami, co wpływa na naszą zdolność do inwestowania w świetne nowe programy telewizyjne i filmy dla naszych członków”.

Serwis streamingowy powiedział, że członkowie są na swoich stronachPlany Standard i Premium będą mogły dodać subkonta dla maksymalnie dwóch osób, z którymi nie mieszkają, dając im własne profile i hasła.

„Rozumiemy, że ludzie mają wiele opcji rozrywki, dlatego chcemy mieć pewność, że wszelkie nowe funkcje będą elastyczne i przydatne dla członków, których subskrypcje finansują wszystkie nasze wspaniałe programy telewizyjne i filmy” – dodała usługa przesyłania strumieniowego w swoim oświadczeniu.

Netflix poinformował, że w ciągu najbliższych kilku tygodni uruchomi nowe funkcje w Chile, Kostaryce i Peru.

„Będziemy pracować nad zrozumieniem korzyści płynących z tych dwóch funkcji dla członków w tych trzech krajach, zanim wprowadzimy zmiany w innych miejscach na świecie” – dodała.

Netflix wcześniej testował funkcję, która zachęcała użytkowników haseł do ponownego wprowadzania swoich danych uwierzytelniających, aby zachęcić ich do tworzenia własnych. Zauważono wiadomości NBC.

READ  Mark Zuckerberg właśnie wspomniał o systemie operacyjnym dla Meta i powiedział, że spodziewa się, że metaverse przyniesie setki miliardów przychodów do końca dekady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *