Netflix chce ograniczyć bezpłatne udostępnianie haseł między rodzinami

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła w środę plany ograniczenia udostępniania bezpłatnych haseł między różnymi rodzinami użytkowników, zaczynając od trzech krajów w Ameryce Środkowej i Południowej.

w obecnej sytuacji W środę Netflix ogłosił, że rozpocznie testowanie nowych sposobów, aby upewnić się, że użytkownicy, którzy dzielą konto z różnymi gospodarstwami domowymi, płacą dodatkowe opłaty.

„Zawsze ułatwialiśmy osobom, które mieszkają razem, udostępnianie swojego konta Netflix, dzięki funkcjom takim jak oddzielne profile i multi-streaming w naszym planie Standard i Premium. Chociaż te programy były bardzo popularne, powodowały również pewne zamieszanie” Netflix powiedział w swoim oświadczeniu.O tym, kiedy i jak Netflix może być udostępniany.„W rezultacie konta są dzielone między rodzinami, co wpływa na naszą zdolność do inwestowania w świetne nowe programy telewizyjne i filmy dla naszych członków”.

Serwis streamingowy powiedział, że członkowie są na swoich stronachPlany Standard i Premium będą mogły dodać subkonta dla maksymalnie dwóch osób, z którymi nie mieszkają, dając im własne profile i hasła.

„Rozumiemy, że ludzie mają wiele opcji rozrywki, dlatego chcemy mieć pewność, że wszelkie nowe funkcje będą elastyczne i przydatne dla członków, których subskrypcje finansują wszystkie nasze wspaniałe programy telewizyjne i filmy” – dodała usługa przesyłania strumieniowego w swoim oświadczeniu.

Netflix poinformował, że w ciągu najbliższych kilku tygodni uruchomi nowe funkcje w Chile, Kostaryce i Peru.

„Będziemy pracować nad zrozumieniem korzyści płynących z tych dwóch funkcji dla członków w tych trzech krajach, zanim wprowadzimy zmiany w innych miejscach na świecie” – dodała.

Netflix wcześniej testował funkcję, która zachęcała użytkowników haseł do ponownego wprowadzania swoich danych uwierzytelniających, aby zachęcić ich do tworzenia własnych. Zauważono wiadomości NBC.

READ  Fed wywołuje wzrost rynku, sygnalizując obniżkę stóp procentowych w 2024 r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *