Netflix każe pracownikom zrezygnować, jeśli poczują się urażeni nową notatką kulturową

Gigantyczny bieg Netflix Poprosiła swoich pracowników, aby opuścili firmę, jeśli poczuli się urażeni treściami, które produkowała firma.

Dyrektywa znajduje się w nocie, po raz pierwszy zgłoszonej przez różnorodnyZatytułowany „Kultura Netflix — poszukiwanie doskonałości”.

„Jako pracownicy popieramy zasadę, że Netflix oferuje różnorodne historie, nawet jeśli niektóre tytuły są sprzeczne z naszymi osobistymi wartościami” — czytamy w notatce.

Netflix poprosił pracowników o odejście z firmy, jeśli są urażeni treściami w serwisie streamingowym. (ilustracja: Soumyabrata Roy/NurPhoto/Getty Images)

„W zależności od twojej roli, być może będziesz musiał popracować nad tytułami, które uważasz za szkodliwe” – kontynuowała notatka. „Jeśli masz trudności z obsługą naszego szerokiego zakresu treści, Netflix może nie być miejscem dla Ciebie”.

NETFLIX MOŻE DODAĆ REKLAMY DO KOŃCA ROKU: RAPORT

Notatka pojawia się wkrótce po ewakuacji pracowników po tym, jak dyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, zaczął nadawać Dave Chappelle Szczególne ciosy w społeczności transpłciowej.

W notatce Netflix przyznał, że niektóre programy mogą być problemem dla niektórych widzów, ale usługa przesyłania strumieniowego postanawia nie uciszać artystów.

„Nie wszystkim spodoba się – lub się z tym zgodzimy – wszystko w naszej służbie” – czytamy w notatce.

Reed Hastings, dyrektor generalny Netflix

Reed Hastings, dyrektor generalny Netflix. (Getty Images/Getty Images)

„Chociaż każdy tytuł jest inny, podchodzimy do niego w oparciu o ten sam zestaw zasad: wspieramy artystyczną ekspresję twórców, z którymi współpracujemy; programujemy dla różnych odbiorców i gustów; i pozwalamy widzom decydować, co się sprawdza ich, a Netflix cenzuruje konkretnych artystów lub głosy”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Potem pojawiła się notatka Netflix Poniósł pierwszą utratę abonenta ponad dekadę temu. Baza klientów firmy spadła o 200 000 abonentów w okresie styczeń-marzec, zgodnie z kwartalnym raportem zysków firmy.

READ  Disney Plus z reklamami zapewni przerwy przez cztery minuty na godzinę

Firma obwinia udostępnianie haseł wśród swoich członków i zwiększanie konkurencji w pływ Przestrzeń do stworzenia tego, co nazwał „przeszkodami w zwiększeniu przychodów”. Netflix oszacował, że oprócz około 222 milionów płatnych gospodarstw domowych, usługa jest współdzielona z dodatkowymi 100 milionami domów, w tym 30 milionami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Netflix

Logo Netflix na laptopie na Brooklynie 16 października 2021 r. (Gabi Jones / Bloomberg przez Getty Images / Getty Images)

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

Netflix spodziewa się utraty kolejnych 2 milionów subskrybentów w drugim kwartale.

Lauren Taylor z Fox Business przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.