Teksas poprosił o oszczędzanie energii, ponieważ w niektórych obszarach temperatury sięgają 100 stopni

Często zadawane pytania dotyczące sieci energetycznej w Teksasie

  • Co zrobił ustawodawca, aby zreformować sieć elektroenergetyczną po kryzysie lutowym?    Ustawy Senatu nr 2 i 3 zawierały kilka poważnych zmian w sieci, które według ekspertów zaczną rozwiązywać niektóre problemy, takie jak wymaganie od firm energetycznych modernizacji stacji, aby wytrzymały trudniejsze warunki pogodowe i stworzenie ogólnokrajowego systemu ostrzegania o zagrożeniach. Ustawodawstwo zmienia również sposób powoływania Niezawodności Elektrycznej Rady Dyrektorów Teksasu.

  • Co więcej mógł zrobić ustawodawca, aby naprawić sieć?    Eksperci ds. energii twierdzą, że prawodawcy mogli uchwalić przepisy, aby zapłacić konsumentom za zmniejszenie zużycia energii elektrycznej lub pomóc Teksańczykom w lepszym ociepleniu ich domów i zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej. Prawodawcy nie udzielili też bezpośredniej pomocy osobom dotkniętym lutowym kryzysem.

  • Co powinienem zrobić, aby oszczędzać energię elektryczną?    ERCOT powiedział, że Teksańczycy mogą zmniejszyć zużycie energii elektrycznej w okresie letnim, zmniejszając zużycie energii elektrycznej w późnych godzinach popołudniowych, kiedy zapotrzebowanie zwykle osiąga szczyt. Możesz to zrobić, ustawiając termostat na 78 stopni (lub poziom, który jest dla ciebie bezpieczny); wyłączyć światła i pompy do basenów; Unikaj używania dużych urządzeń, takich jak piekarniki, pralki i suszarki; Wyłącz lub odłącz nieużywane urządzenia elektryczne.


READ  Akcje półprzewodników spadły po tym, jak Stany Zjednoczone ogłosiły nowe ograniczenia dotyczące chipów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *