Neve Campbell powróci do serii „Krzyk” w filmie „The Right Price – Deadline”.

Neve Campbell nie wyklucza powrotu do „Troubled”. Krzyczeć Franczyza komercyjna.

Prace nad siódmym filmem z tej serii były w przygotowaniu, ale ich realizację pokrzyżowało odejście Melissy Barrery i jej partnerki Jenny Ortegi, a także brak reżysera po odejściu Christophera Landona.

Campbell, oryginał Krzyczeć Gwiazda nie pojawiła się w szóstym filmie z powodu sporu o wynagrodzenie. Jej ostatnim występem w serialu był piąty film Scream z 2022 roku, w którym ponownie wcieliła się w rolę ostatniej dziewczyny Sidney Prescott.

Campbell udzielił wywiadu na czerwonym dywanie z: IndieWire Podczas weekendowej imprezy BAFTA Tea w Los Angeles powiedziała, że ​​nie jest przeciwna powrotowi.

„Przykro mi, że teraz borykają się z trudnościami” – powiedział Campbell. „Wyobrażam sobie, że ludzie na szczycie trochę się kręcą, próbując podjąć właściwą decyzję. Myślę, że ludzie chcą postąpić właściwie. Jestem pełen nadziei. Kocham tę franczyzę. Kocham ją, Lewis. ” [Craven]. Podoba mi się to wszystkim, którzy są zaangażowani, a nawet nowym aktorom. – Mam nadzieję, że się nie zawali.

Zapytana, czy ponownie dołączyłaby do serii, Campbell odpowiedziała: „W odpowiednich okolicznościach? Tak. Kilka lat temu oświadczyłem, że to był powód, dla którego nie robiłem wówczas filmu, i naprawdę czułem potrzebę przeciwstawienia się wstaję i mówię, że nie. „Myślę, że zostałbym tak potraktowany. Jestem franczyzobiorcą od 25 lat i nadal tak jest. Jeśli więc zdecydują się do mnie wrócić, nadal to zrobię Skorzystamy. Zobaczymy.”

READ  Jack Harlow wie, czego chce. A gdzie on stoi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *