Okazje dnia:

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter oraz Murkmire DLC ogłoszone!

Wolfhunter oraz Murkmire

Bethesda podczas prezentacji na E3 zapowiedziała dwa nowe DLC do The Elder Scrolls Online. Wolfhunter oraz Murkmire ukażą się jeszcze w tym roku!

Wolfhunter przyniesie nowe dungeony: Moon Hunter Keep i March of Sacrifices. Motywem przewodnim tego DLC będą zaś wilkołaki. Gracze będą mogli zagłębić się w nowe historie, w których przewijał będzie się motyw likantropii.

Murkmire natomiast przyniesie nową strefę, którą będzie ojczyzna rasy Argonian. Naszym zadaniem będzie zjednanie do siebie pustelniczych plemion oraz przebycie dzikich Czarnych Mokradeł (Black Marsh), aby odkryć sekrety Hist. Ponadto gracze mogą liczyć na nowe World Bossy oraz instancje grupowe i arenę PvP (z własnym rankingiem).

Ekipa ze studia ZeniMax pochwaliła się także, że w The Elder Scrolls Online zagrało do tej pory ponad 11 milionów graczy. Tylko w ubiegłym roku do tego grona dołączyło ponad milion osób. Z okazji targów E3 zaprezentowano również nowy zwiastun:

Dodatkowe szczegóły możecie znaleźć tutaj. I co sądzicie o nowej zawartości do ESO? Należycie do grona 11 milionów, które miały okazję wypróbować dzieło studia ZeniMax?


Źródło: The Elder Scrolls Online: Wolfhunter oraz Murkmire DLC ogłoszone!