Wyniki Trump Media (DJT) za I kwartał 2024 r

Akcje DJT pozostawały stosunkowo płaskie w notowaniach na rynku wtórnym po opublikowaniu raportu o wynikach, który nie był wcześniej szeroko publikowany. Akcje spadły o 5% na zamknięciu rynku, a cena akcji wyniosła 48 dolarów.

Odkąd DJT wszedł na giełdę, jego akcje zmieniły, zdaniem ekspertów, trajektorię notowań akcji memów, czasami dramatycznie rosnąc lub spadając, bez żadnych znaczących wiadomości wyjaśniających tę zmianę.

W poniedziałkowym oświadczeniu dyrektor generalny TMTG, Devin Nunes, powiedział, że firma bada „szeroki zakres inicjatyw i innowacji w celu zbudowania platformy Truth Social, w tym potencjalnych fuzji i przejęć”.

„Jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością dalszego rozwoju telewizji na żywo poprzez rozwój naszej sieci dostarczania treści, co naszym zdaniem będzie znaczącym ulepszeniem platformy” – dodał Nunes.

W kwietniu firma ogłosiła, że ​​Truth Social uruchomi platformę do transmisji strumieniowej telewizji w trzech fazach, najpierw na Androida, iOS i w Internecie. Druga aplikacja zostanie wydana jako samodzielna aplikacja na telefony, tablety i inne urządzenia. Ostatnia faza zostanie uruchomiona dla telewizji domowej.

W swoim raporcie za pierwszy kwartał Trump Media podał, że podpisał umowy ze swoim pierwszym partnerem w zakresie centrum danych, który będzie hostem platformy telewizyjnej, oraz dostawcą sprzętu, który dostarczy sprzęt.

W zeszłym tygodniu firma poinformowała Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, że opóźni składanie kwartalnych sprawozdań po tym, jak agencja oskarżyła swojego byłego audytora, BF Borgers CPA, o „masowe oszustwo” wobec setek firm, co wzbudziło sygnały ostrzegawcze co do dokładności informacji finansowych firma zapewnia. Zostało to poddane audytowi.

READ  Amerykański bank ukarany grzywną za otwieranie „pseudo” kont klientów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *