Nicki Minaj odmawia zaśpiewania „Starships” na sylwestrowej imprezie, mówiąc: „Nie podoba mi się to!”.

Nicki Minaj

Nie chce śpiewać nowojorskiego „Starships”.

… 'Nie lubię tego!!!'

Statek już dawno pływał na „statkach kosmicznych”. Nicki Minaj …I już nigdy dla nikogo nie pozwoli latać, nawet w sylwestra!!!

Obejrzyj ten klip na TikToku… Zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu hitu z 2012 roku podczas występu w E11EVEN w Miami raperka nagle sygnalizuje zatrzymanie podkładu – wprawiając fanów w wściekłość, ponieważ odmawia kontynuowania, ale nie przejmuje się tym.„Czekajcie. Psycho, psycho, psycho, psycho. Nie robię już tej piosenki” – mówi raper publiczności. Głośno i wyraźnie słychać krzyki frustracji i Nicki wyjaśnia: „Nie podoba mi się to… Co chcesz, żebym zrobił? Głupia piosenka”.

Na szczęście był to tylko krótki moment rozczarowania dla jej fanów… Nicki szybko rozpoczęła kolejną zabawną imprezę „Super Bass”.

To nie pierwszy raz, kiedy Nicki drażniła się ze swoją niechęcią do piosenki „Starships”… mówiąc w 2020 roku w programie Pollstar Live, że jej nienawidzi i pytając, dlaczego w ogóle wymyśliła tę piosenkę.

Ale nie żałuj „Starships” – ona nienawidzi także „Your Love” i „Anaconda” – więc ma dobre towarzystwo.

Miejmy nadzieję, że wraz z niedawnym wydaniem albumu „Pink Friday 2” będzie podekscytowana możliwością wykonania swojego nowego katalogu hitów w nadchodzących latach.
READ  „9-1-1”, „Lone Star”, „Call Me Kat” i nie tylko — Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *