Niesamowity połów Jonathana Davisa przeciwko Race

SD Petersburg – Browers Center Fielder Jonathan Davis Usunięto ze środy po południu 5-3 zwycięstw Niesamowity bieg, który pozbawił Randy’ego Arosarenę dodatkowych baz, skacząc nad promieniami po tym, jak jego głowa uderzyła w ścianę pola Tropicana po drugim złapaniu w rundzie.

Davis został zbadany przez trenera drużyny i na ziemię przywieziono karetkę. Ale Davis chciał być w grze wcześnie i grał podczas dwóch ostatnich przerw w inningu. Po trzecie, usunięto go z dyskomfortem w dolnej części pleców i żebrach.

Davis wycofał się na tor Arosareny, a następnie zanurkował w pobliżu toru ostrzegawczego i wycofał się, zanim piłka uderzyła w jego głowę. Kapelusz Davisa poleciał, ale piłka była w jego rękawiczce. Davis odczuwał ból, początkowo trzymając się za dolną część pleców, a Arosarena biegał po bazach w chwili zakłopotania, myśląc, że może być Homerem w parku. Ale został wywołany.

Kilka drużyn Davisa pospieszyło do obszaru środkowego pola, aby mu pomóc. Po zbadaniu Davis potrząsnął wózkiem i uśmiechnął się.

Davis uderzył dziewiąty i został rzucony za jedyny wygląd ostrza. Po lewej stronie Davisa, prawy obrońca Tyrone Taylor przesunął się na środek, a Jace Peterson został wstawiony na prawo.

READ  Rishi Sunak ma zostać kolejnym premierem Wielkiej Brytanii po wycofaniu się Johnsona z wyścigu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *