Nothing's Phone 2A zadebiutuje 5 marca, ale w limitowanej edycji w USA

Data premiery nadchodzącego telefonu 2A, która odbędzie się 5 marca, nie została jeszcze ogłoszona Nowy film opublikowany dzisiaji potwierdził, że będzie dostępny w USA w ramach „Programu dla programistów”, a nie w ramach oficjalnego, szeroko rozpowszechnionego wydania. Nie ujawniono żadnych specyfikacji, zdjęć ani cen urządzenia – będziemy więc musieli poczekać na pełną zapowiedź w przyszłym miesiącu, kiedy poznamy także szczegółowe informacje na temat programu deweloperskiego Nothing. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 11:30 GMT (6:30 ET). Spółka potwierdziła, że ​​X.

Program deweloperski brzmi jak podejście do wypuszczenia na rynek podobne do podejścia Nothing zastosowanego w oryginalnym telefonie Phone 1, który trafił do Stanów Zjednoczonych w ramach „członkostwa Beta”, w ramach którego zainteresowani klienci płacili 299 dolarów za „przetestowanie” telefonu. Natomiast Phone 2 w zeszłym roku otrzymał bardziej oficjalną premierę w Stanach Zjednoczonych. Żaden operator nie sprzedawał go bezpośrednio i nie miał certyfikatu do działania w Verizon, ale był w pełni kompatybilny zarówno z T-Mobile, jak i AT&T.

Nic nie potwierdziło wyraźnie, że Phone 2A będzie tańszą alternatywą dla Phone 2, ale mocno to sugeruje. Dzisiejszy film zawiera kluczowe pytanie o to, w jaki sposób firma planuje „Zrób ten telefon tańszy„Tylko za nic dyrektor generalny Carl Pei nieśmiało odmawia potwierdzenia jakichkolwiek szczegółów na temat cen.

Chociaż nie pokazuje oficjalnego projektu telefonu, dzisiejszy film zawiera rysunki koncepcyjne 2A, które pokrywają się z wyciekiem Russella.

Zaktualizowano 13 lutego o 5:29 ET: Zaktualizowano o dodatkowe szczegóły z filmu Nic i godzinę rozpoczęcia gry o 11:30 GMT.

READ  Ogłoszenie zwycięzców Japan Games Awards 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *