Nowa adopcyjna matka Natalii Grace zabiera głos po upadku serialu dokumentalnego – The Hollywood Reporter

Adopcyjna matka Natalii Grace, Cynthia Manns, po raz pierwszy otworzyła się po szokującym odkryciu, które miało miejsce w finale drugiego sezonu serialu. Dziwny przypadek Natalii Grace.

W niedawnym wywiadzie dla Amerykańskie słońceCynthia powiedziała, że ​​jej rodzina aktywnie pracuje nad ich problemami po tym, jak stwierdziła, że ​​zauważyła niepokojące zachowanie ich córki.

„Jesteśmy absolutnie idealni. Nie, ona nie mieszka z nami, ale wszystko u nas w porządku” – powiedziała outletowi, dodając, że Natalia „obecnie mieszka z przyjaciółmi”, ale nadal utrzymują regularny kontakt po tym, jak ich konflikt się skończył. ujawnione w szokującym finale serialu dokumentalnego ID.

Choć Cynthia przyznała, że ​​od czasu emisji programu było „trudno”, stwierdziła, że ​​„z Bogiem damy radę”. „Modlę się”.

Serial był kontynuacją serialu dokumentalnego z 2023 roku, który skupiał się na adopcyjnych rodzicach Natalii, Christine i Michaelu Barnett, i ich twierdzeniach, że ukraińska sierota, u której zdiagnozowano rzadką chorobę karłowatości, była w rzeczywistości osobą dorosłą i terroryzowaną ich dzieci. rodzina. (W tym sezonie badania DNA wykazały, że Natalia ma około 22 lat, co oznacza, że ​​miała około 9 lat, kiedy wprowadziła się do Barnettów.)

Chociaż nowi adopcyjni rodzice Natalii, biskup Antoine Mance i jego żona Cynthia, przyjęli ją i wspierali po skandalu, w finale sezonu serialu telewizyjnego. Dziwny przypadek Natalii Grace: Natalia zabiera głosTwierdzili, że teraz sieje spustoszenie w ich życiu.

Sześć miesięcy po adopcji Natalii i zaledwie kilka tygodni przed premierą drugiego sezonu rodzina Mannów skontaktowała się z producentami serialu, a Cynthia twierdziła, że ​​ich córka „wbija jej rodzinę w plecy kompletnym kłamstwem”.

„Coś jest nie tak z Natalią” – słychać Antona w nagraniu audio w najnowszym odcinku. „Ta dziewczyna robi zadośćuczynienie”. Mam wrażenie, że jest wrogiem domu. Powiedziała nam: Trzymaliśmy ją jako zakładniczkę.

READ  Beyoncé ujawnia „Renaissance”, pierwszy z trzech nowych projektów

Później dodał: „Skończyliśmy. Skończyliśmy z nią”.

Po zakończeniu sezonu Natalia także Udostępniono w mediach społecznościowych Napisała, że ​​jest bezpieczna i napisała: „Jestem bezpieczna i mam się dobrze, dziękuję wszystkim za wsparcie i modlitwy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *