Pracownicy śmieją się z kupującego, który próbował zdobyć Puchar Stanleya

Kobieta poszukująca pierwszego naprawdę modnego przedmiotu konsumenckiego w 2024 r. — Pucharu Stanleya — była szczęśliwa, że ​​dostała go w sklepie Target. Ale cena była wyższa niż ta, którą zapłaciłem w kasie.

Twórczyni Megan Henagan Howard (@meaganfetchhappen) powiedziała, że ​​dała się nabrać w drodze do zdobycia takiego egzemplarza i dowiedziała się, że niektórzy pracownicy śmiali się z jej pecha.

„Zdobyłem Puchar Stanleya, ale nie mogę ponownie osiągnąć swojego celu. A oto dlaczego” – ogłosił Howard w filmie na TikToku, który od 1 stycznia obejrzano ponad 1,2 miliona razy.

Porównała tłum ludzi próbujących położyć ręce na kubkach do „paniki”.

„Biegałam przez kolejkę do kasy, próbując dostać się do Stanleyów, i moja odznaka Ugg upadła na ziemię. Lecę. Po prostu rozpryskałam się na ziemię jak robak, jakby cała moja twarz była wbita w ziemię” – powiedziała .

Powiedziała, że ​​nadal może zdobyć kubek, ale była ciekawa, jak wyglądał jej upadek „z perspektywy wszystkich”. Powiedziała więc, że wróciła następnego dnia, aby sprawdzić, czy jest nagranie z tej przygody.

Howard powiedział, że kilku pracowników przyszło obejrzeć materiał, a potem wyszło ze śmiechem. Howard pamięta, jak jeden z pracowników powiedział jej: „Och, nie możemy ci tego pokazać, ale naprawdę to zjadłeś”. Coś w stylu: „Naprawdę upadłaś. Przepraszam”.

Jest coraz gorzej, stwierdził Howard. Twierdziła, że ​​poszła na zakupy, a potem przy kasie „inna pani podała dwa Stanleye, takie jak ten niebiesko-biały, które już mieli, i powiedziała: «Stanley jest na sprzedaż, jeśli chcesz jednego.» Zostały tylko dwa!” Następnie Howard dodał z żalem: „Naśmiewają się ze mnie”.

„A teraz jestem znana jako dziewczyna, która upadła” – podsumowała.

@meaganfetchhappen Nie mogę się tam ponownie pokazać #stanleytarget #StanleyTargetClosive #newstanleycup #targetstanleycup #targetstanley #stanleydrop #targetstanleycollab #Valentinestanley cel #walentynki #Upadł ♬ Oryginalne audio – Megan Henagan Keefe

W relacji Daily Dot o Pucharze Stanleya pojawiają się informacje o TikTokerze, który przyłapał pracownika na próbie ukrycia kubka przed jego wyczerpaniem, mężczyźnie, który próbował go zabezpieczyć, oraz ludziach, którzy stali w kolejce, czekając na jego zakup. Zawiera także wspaniałą historię kogoś, kto przeżył pożar samochodu, a w środku nadal znajdował się lód.

READ  Andy Gacy, dyrektor generalny Amazon, otrzymał w 2021 r. 213 mln dolarów rekompensaty

Wyjaśniając szaleństwo, NPR Nazwał go „symbolem statusu, który nawilża” i dodał: „Marka Stanley szczyci się najwyższą jakością swoich słynnych kubków, które są wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej i są w stanie utrzymać temperaturę płynów przez długi czas Butelka jest ciężka – może pomieścić do 64 uncji płynu – ale ma taki rozmiar, aby zapewnić osobie pełne nawodnienie, a jednocześnie zmieścić się w samochodowym uchwycie na kubek dzięki zwężającemu się dnu kubka.

W późniejszym filmie Howard podzieliła się tym, że miała szczęście i otrzymała różowy kubek Starbucks x Stanley.

Na tym filmie wskazała, że ​​przybyła do sklepu o 7:30 rano. „Mój cel rozdawał bilety. Jeśli dałam bilet, dostawałam kubek. Ledwo mi się udało. Ostatnie dwa bilety zostały rozdane tuż za mną” – powiedziała.

Następnie na nagraniu ukazano dużą kolejkę do obsługi gości, gdy czekała na wymianę biletu na kubek.

W jej komentarzu do filmu sarkastycznie stwierdzono: „Tym razem nawet nie upadłam”.

@meaganfetchhappen Tym razem nawet nie upadłem #Starbucks #zimowyróż #stainlessstarbuckscolab #nierdzewna luneta starback #stanliquencher #stanleyxstarbucks #Puchar Stanleya #Starbucks #Stanley #Bramka #Vlog ♬ Tylko dziewczyna – bez wątpienia

„Daily Dot” skontaktował się z Meagan i Target za pośrednictwem poczty elektronicznej.

*Pierwsza publikacja: 11 stycznia 2024 r. o 00:00 CST

Phila Westa

Phil West to doświadczony pisarz, redaktor i autor dwóch książek o piłce nożnej, USA Soccer i I Think We'll Win, obie wydane przez The Overlook Press. Jego prace ukazały się ostatnio w The Striker (gdzie pełni funkcję redaktora naczelnego), MLSSoccer.com, Next City i Texas Highways. Mieszka w Austin i jest także wykładowcą w ramach programu pisania na Uniwersytecie Teksasu w San Antonio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *