Nowy plan Christiana McCaffreya otwiera drzwi RB – obszar NBC Sports Bay i Kalifornia

SANTA CLARA — Trener Kyle Shanahan zaproponował za cel ograniczenie obciążenia pracą gwiazdy Christiana McCaffreya.

Ukończenie pozasezonowego programu drużyny 49ers pokazało, że często spotyka się rezerwowych obrońców Elijaha Mitchella i Jordana Masona oraz ich bieganie i łapanie podań zza pola karnego.

McCaffrey nie trenował podczas programu poza sezonem, w tym przez dwa dni obowiązkowego miniobozu zespołu, po podpisaniu przedłużenia kontraktu o dwa lata na sezon 2027.

W zeszłym sezonie Mitchell złapał zaledwie sześć podań na 14 jardów, a Mason miał trzy przyjęcia na 31 jardów. Jeśli okres poza sezonem jest jakąś wskazówką, Shanahan powinien mieć więcej pewności w umiejętnościach obu zawodników w łapaniu podań.

„Pomocnicy mogą strzelić sześć goli w meczu i nie zostać wezwani do gry tylko raz, ponieważ wykonują zbyt wiele kontroli” – powiedział Shanahan.

Mitchell był liderem podczas poprzednich treningów tej wiosny. W środę Mason złapał trzy podania od rozgrywającego Brocka Purdy’ego podczas ćwiczeń w ataku przeciwko obronie.

Zespół 49ers niechętnie wycofuje McCaffreya z meczów, głównie ze względu na jego umiejętności podawania po trzeciej próbie.

W miarę jak Mitchell i Mason będą rozwijać coraz więcej tych umiejętności, drużyna 49ers może znaleźć dla tych zawodników więcej snapów, co ograniczy zmęczenie McCaffreya przez cały sezon.

Oto kilka innych notatek z obowiązkowego miniobozu 49ers:

– Ofensywny wślizg Trent Williams wrócił do klubu 49ers po ukończeniu szkoły przez swoją córkę. Nie brał udziału w żadnych ćwiczeniach terenowych.

– Defensywny Malik Collins, który opuścił sezon poza sezonem, aby zostać z rodziną, przebywał w Santa Clara i pracował na linii bocznej. Wielu weteranów drużyny nie brało udziału w treningach podczas minicampu.

„Kiedy chłopaków nie będzie tutaj podczas fazy 1, fazy 2, fazy 3, tylko po to, aby się ich pozbyć w tych sprawach, nie będziemy ryzykować” – powiedziała Shanahan.

READ  Aktualizacja stanu zdrowia Detroit Lions: Mohamed Ibrahim przechodzi natychmiastową operację

– Nowo podpisany weteran Logan Thomas dołączył do treningów po podpisaniu kontraktu z klubem we wtorek. Na początku akcji 7 na 7 przyjął podanie od Brandona Allena.

– Brayden Willis, grający ostro w końcówce drugiego roku, wyglądał zauważalnie lepiej podczas gry podań zespołu poza sezonem, podczas gdy George Kittle kontynuował fizjoterapię po pozasezonowej operacji mięśni rdzenia. Najlepsze przyjęcie Willisa miało miejsce, gdy przyjął strzałę od Purdy’ego w ruchu ulicznym na trasie ze szwami. Willis ponownie złapał piłkę po dobrej relacji obrońcy Dee Wintersa.

– Cameron Latu, który w zeszłym sezonie został wybrany w trzeciej rundzie draftu, wyglądał, jakby biegł z pełną prędkością po bocznym boisku. Lato spędził swój debiutancki sezon w rezerwie z kontuzjami po operacji kolana. Shanahan powiedział, że nie napotkał żadnych niepowodzeń i jest na dobrej drodze, aby być gotowym na rozpoczęcie obozu przygotowawczego pod koniec lipca.

– Deebo Samuel był odbiorcą rzutów jeden po drugim od Purdy’ego na początku sesji 11 na 11, w tym zdobył 35 jardów przeciwko obrońcy narożnika Samuelowi Womackowi.

– Ronnie Bell stoi przed wyzwaniem zdobycia miejsca w składzie. W środę złapał podanie od Brandona Allena, który ślizgał się po jego terytorium po głębokiej trasie.

— W trzeciej akcji wtorkowego treningu Purdy uderzył skrzydłowego Ricky’ego Pearsalla po 30-metrowym narożniku. Pearsall był konsekwentny, jeśli chodzi o cele i przyjęcia podczas programu poza sezonem.

„Robi dobrą robotę” – Shanahan powiedziała o Pearsall. „Ma naprawdę dobre ręce, więc rzadko upada. Dajemy mu wiele powtórzeń. Wybiera wiele różnych dróg, próbuje wszystkich pozycji i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak sobie radzi. „

– 49ers mają nadzieję uzyskać więcej wydajności w defensywie u boku Nicka Bosy niż w przeszłości. Weteran Leonard Floyd pokazał coś szybkim ruchem zza rogu, pokonując prawego napastnika Coltona McKevitza i wyrzucając Purdy’ego z kieszeni. Floyd zanotował 39,5 worków w ciągu ostatnich czterech sezonów, zanim podpisał kontrakt z 49ers poza sezonem jako wolny agent.

READ  Kontuzja Daka Prescotta: Jerry Jones ma nadzieję zagrać w QB w kolejnych 4 meczach. Kaczka nie pójdzie na IR, oczy z tygodnia 8-10 wracają

– Defensywa Yetur Gross-Matos wcale nie dał się zwieść faulowi i złapał Purdy’ego, gdy ten przetoczył się w lewo. Gross-Matos wymusił niekompletne podanie Purdy’ego do linebackera Kyle’a Goschecka.

– Zespół 49ers przez pewien okres pracował nad nowym formatem rozpoczęcia meczu. Mitchell, Bell, Pearsall, Trent Taylor, Tyreek Owens i Cody Schrader wszyscy byli postrzegani jako dobrzy ludzie.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *