Nuty promieni: Zumbro, Yarbro, Pitch

prawa ręka Tyler Zumbro Wczoraj wrócił na kort z Triple-A, należącym do Raysa – po raz pierwszy od czasu doznanej kontuzji w zeszłym sezonie zaliczył występ w regularnym sezonie. Zombro, który na początku czerwca został uderzony w głowę przez liniowiec powrotny 104 mil na godzinę, przeszedł pilną operację mózgu i ustabilizowano jego czaszkę za pomocą 16 płytek i 36 śrub, Jak szczegółowo opisał Adam Perry z MLB.com. Pełne wyzdrowienie Zumbro to zwycięstwo samo w sobie, ale powrót na wzgórze w mniej niż rok wydaje się prawie nie do pojęcia. Powrót zeszłej nocy nastąpił na drodze przeciwko Norfolk Tides (firma Triple A Orioles), a w szczególnie ekskluzywnym spektaklu opróżniono cały bunkier pływowy, aby dać Zombro owację na stojąco, gdy wszedł na wzgórze (link do filmu). Koledzy z drużyny Zumbro i wielu obecnych fanów poszło w ich ślady. „To był jeden z momentów, który zdecydowanie wpłynął na mnie najbardziej” – powiedział Zumbro Berry. „…Myślę, że wszystko zatoczyło koło i zdecydowanie był to dla mnie symbol „dokończenia podróży”, aby wrócić do występów w Triple-A”.

Więcej o prześwietleniach…

  • leworęczny Ryan Yarbro Wczoraj wybrał się na odwyk, mając nadzieję na szybki powrót do składu, ale przeszedł na emeryturę tylko z jednym uderzającym, przeszedł cztery uderzające i wykonał tylko 10 z 27 kopnięć za uderzenia. Yarbro, który od 8 kwietnia jest na półce z powodu nadwyrężenia pachwiny, jeszcze w 2022 roku nie rozegrał ważnego meczu ligowego dla Tampa Bay. w 2021 roku, kiedy zdobył 5,11 Ery w 155 rzutach na wysokim poziomie. Tej wiosny radził sobie dobrze (jedna runda w 8 1/3 oficjalnych opon), ale nie wiadomo jeszcze, kiedy wróci do klubu. Tampa Bay był używany (z dużym powodzeniem) setupmanem JP Feyereisen Redakcja z Yarbrough, Louis PatinoI Shin BuzzI Uni SherinosI Tyler Glasno I Brendan McKay Wszyscy na liście kontuzjowanych. Zespół nie wydał żadnych oficjalnych komunikatów dotyczących stanu Yarbrougha, ale biorąc pod uwagę krótki charakter tego wyjazdu i brzydkie wyniki, byłoby trochę zaskakujące, gdyby był aktywny bez kolejnego pojawienia się na odwyku.
  • Major League Baseball gorszący Skomplikowany plan Rise, aby podzielić miasto z Montrealem w styczniu, a teraz jest burmistrz Sankt Petersburga Ken Welch Powiedział John Romano z Tampa Bay Times Wierzy, że Rays jest w domu w Sankt Petersburgu. Podczas gdy Romano zauważa, że ​​przeprowadzka do Tampy jest preferowaną opcją zespołu, nie byli w stanie zapewnić funduszy potrzebnych do ułatwienia takiej przeprowadzki (stąd plan z Montrealu po wyjęciu z pudełka). Welch zauważa, że ​​miasto Sankt Petersburg zatrudniło nowych doradców finansowych, aby zbadali, czy możliwość rozwoju o mieszanym przeznaczeniu, podobnie jak Braves’ Battery, która otacza Truist Park, może mieć sens. Nadal potrzebne będą znaczne fundusze z podatku turystycznego w hrabstwie Pinellas, ale Welch podniósł optymistyczny ton, że zespół i miasto mogą w końcu opracować wykonalny plan. Oczywiście nie brakowało optymizmu co do planów na różne stadiony w ostatnich latach, jednak zespół konsekwentnie znajdował się na pierwszym miejscu po tym, jak oba nie powiodły się. Obecna dzierżawa Raysa w Tropicana Field trwa do 2027 roku.
READ  Wiadomości o blokadzie MLB: Aktualizacje na żywo w miarę kontynuowania rozmów z dniem otwarcia baseballu w Wadze przed terminem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.