O czym rozmawiali przed Florydą

Rok 2022 w Tennessee zakończył się rozczarowującą notą, gdy gwiazda rozgrywający Hendon Hooker doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w meczu z Karoliną Południową. Zespół, który wyglądał, jakby mógł być pretendentem do College Football Playoff, ostatecznie odniósł imponujące zwycięstwo Orange Bowl nad Clemsonem, co tylko zwiększyło oczekiwania na rok 2023.

Jednak Tennessee ma bilans 2:0 na rozpoczęcie sezonu 2023, a Joe Milton III zastępuje Hookera na pozycji rozgrywającego Jego zwycięstwo to 30-13 Gra Austina Peaya była znacznie gorsza, niż powinny wyglądać mecze poza konferencją na początku sezonu. Do przerwy było 13:6 i chociaż stwierdzenie, że końcówka meczu stanęła pod znakiem zapytania, byłoby niedopowiedzeniem, jasne było, że gra w ataku Tennessee nie przebiegała prawidłowo przez pierwsze dwie kwarty.

Przed meczem z Florydą w trzecim tygodniu gracze z Tennessee postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zwołali w niedzielę spotkanie tylko dla graczy, aby spróbować naprawić pewne rzeczy.

Starszy liniowy defensywy Omari Thomas potwierdził wtorkowe spotkanie mediom, mówiąc, że jego celem jest utrzymanie się na właściwej drodze.

„Tak, tak powiedziano i mieliśmy taki przypadek” – powiedział Thomas. „I o tym, o czym tam rozmawialiśmy, po prostu rozmawialiśmy o tym, jak nadal podchodzimy do tygodnia. Nie możemy zmienić naszych przygotowań. Wiemy, że to ważny mecz, pierwszy mecz SEC w roku i wiemy, że to mecz o rywalizację .”

Wymagana lektura: Powtórka: Josh Heupel recenzuje mecz Tennessee kontra Florida Football

Mimo wszystkich emocji związanych z meczem SEC, nie mówiąc już o meczu dywizjonowym, Thomas powiedział, że celem spotkania było utrzymanie poziomu.

„Nie musieliśmy zmieniać tego, co robiliśmy” – dodał. „Podchodzimy do tego tego samego dnia, co każdego innego dnia. Przychodzimy gotowi do zabawy, gotowi do pracy, a tak naprawdę to jest najważniejsze, po prostu wspólnie się rozwijać. I po prostu wiesz, że to masz”. Było to spotkanie wyłącznie dla zawodników. To było dla nas wspaniałe spotkanie, szczerze mówiąc, tylko dlatego, że pozwoliło wszystkim zobaczyć, że wciąż jesteśmy na tym samym poziomie. Wyczyść grę, która się wydarzyła, pracujmy dalej w tym tygodniu.”

READ  – Naprawdę fajnie. Dobra robota, Bostonie.

Thomas wyjaśnił cel spotkania tylko dla graczy: ponowne zjednoczenie zespołu.

„W ten sposób nie nastąpi całkowity spadek” – stwierdził. „Kiedy już weźmiemy udział w tych wszystkich spotkaniach, możemy obejrzeć film… tylko po to, aby wszyscy wrócili na tę samą stronę i upewnili się, że wszyscy dobrze się bawią. Wszyscy cieszą się z tego procesu i czują, że ten proces dodaje mu energii”.

Po meczu trener Tennessee Josh Heupel przypisał zacięty charakter meczu faulom, chociaż przypisał sędziom wymuszenie tych fauli.

„Czy musimy być dużo lepsi? Tak, zdecydowanie.” – powiedział Heupel. „Szczególnie w ofensywie. Są pewne rzeczy, nad którymi mamy kontrolę”.

Mecz został opóźniony o 30 minut ze względu na pogodę, która mogła mieć wpływ na powolny start w ofensywie. Jednak taki początek nie będzie dobry w meczu przeciwko Gators w tym tygodniu.

Wejdziesz do Tennessee Miejsce 9 w amerykańskiej ankiecie trenerów LBM Przeciwko nierankingowej drużynie Gators, która pokonała McNeese State po porażce z Utah w pierwszym tygodniu. Vols mają nadzieję na osiągnięcie w tym roku wyniku 3:0 w trudnych warunkach w Gainesville, zanim harmonogram konferencji Vols poprzedzi kolejny mecz z UTSA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *