Obrońca Bears, Nate Davis, ma wątpliwości, czy zagra przeciwko Bucks

Courtney CroninPisarz pracowniczy ESPN16 września 2023 o 14:53 ET1 minuta czytania

CHICAGO — The Bears obniżyli ocenę prawego obrońcy Nate’a Davisa do poziomu, który będzie kwestionowany podczas meczu Chicago w drugim tygodniu w Tampa Bay.

Źródło podało ESPN, że Davis zajmuje się śmiercią członka rodziny, do której doszło w sobotę rano. Źródło podało, że sytuacja rodzinna utrzymywała się przez cały okres wakacji i była powodem opuszczania przez bramkarza wielu treningów przez cały zgrupowanie i okres przygotowawczy.

Oczekuje się, że Bears w meczu przeciwko Buccaneers wystartują Dan Feeney lub Ja’Tyre Carter w miejsce Davisa. Feeney przez całą karierę grał głównie jako lewy obrońca lub środkowy, ale pomiędzy meczami w Chargers i Jets rozegrał 64 spotkania w 97 meczach. W sierpniu Chicago wysłało do Miami wybór w szóstej rundzie draftu, aby pozyskać rezerwowego ofensywnego liniowego.

Carter, wybrany w siódmej rundzie draftu 2022, wystąpił w jednym meczu w zeszłym sezonie i zanotował 31 obron na prawej obronie. Jest wymieniony jako rezerwowy lewy i prawy obrońca na mapie głębokości Bears.

Davis (26 l.) podpisał w marcu zeszłego roku trzyletni kontrakt wart 30 milionów dolarów z Bears jako wolny agent. Bramkarz zmagał się także z nieujawnioną kontuzją w okresie przygotowawczym, która wpłynęła na jego dostępność na przedsezonowych treningach i meczach.

The Bears przenieśli ofensywnego ataku Aviante Collinsa do aktywnego składu i przesunęli na ławkę rezerwowych Josha Blackwella (ścięgno podkolanowe), aby wyjść przeciwko Buccaneers. Oczekuje się, że Greg Stroman Jr. zagra w meczu Nickel Corner przeciwko Tampa Bay w miejsce Blackwella, który miał zastąpić Kylera Gordona. Gordon w tym tygodniu przeszedł na kontuzjowaną rezerwę ze złamaną ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *