Oczekuje się, że zawodnicy Las Vegas zatrudnią Josha McDonnella z New England Patriots jako trenera i Dave’a Zieglera jako dyrektora generalnego.

Las Vegas Raiders wyznaczyło w niedzielę Dave’a Zieglera, byłego dyrektora New England Patriots, na dyrektora generalnego, oraz Adama Schiftera z ESPN, w ramach umowy pakietowej, która wyznaczy koordynatora ofensywy Patriots Josha McDanielsa na nowego głównego trenera.

Źródła podają, że jeźdźcy i McDaniels finalizują kolejną umowę.

44-letni Ziegler został mianowany dyrektorem Sztabu Weteranów Patriotycznych, zastępując Mike’a Mayoka, który został zwolniony na początku tego miesiąca. Przeprowadził wywiad z Raiders w styczniu.

McDaniels, który był głównym trenerem Denver Broncos przez dwa sezony (2009-10), udzielił w sobotę wywiadu na temat posady trenera Raiders.

John Cruden zrezygnował z funkcji głównego trenera Riders 11 października po doniesieniach, że e-maile, które napisał przed zatrudnieniem przez Raiders w 2018 roku, zawierały język rasistowski, mizoginistyczny i antyhomoseksualny. Rich Picasso awansował na tymczasowego trenera i zabrał Raiders do Wildcard Perth, dopiero po drugim występie w playoffach Raiders w ciągu ostatnich 19 sezonów.

Bisaccia została powitana w mediach społecznościowych w niedzielę w obu rozgrywających Derek Carr I defensywna decyzja Max Crosby. Picasso napisał na Twitterze, że Carr był „niesamowitym trenerem i wspaniałym liderem”, podczas gdy Crosby napisał na Twitterze: „Nie można powiedzieć, jak bardzo ten człowiek wpłynął nie tylko na mnie, ale na wszystkich w tym budynku”.

45-letni McDaniels miał 11-17 lat w swoich dwóch sezonach w Broncos. Został zwolniony 13 tygodni później w 2010 roku po rozpoczęciu Broncos 3-9. McDaniels rozpoczął swoją kadencję w Broncos 6-0, zanim w swoich ostatnich 22 meczach przeszedł 5-17.

READ  Pence rozpoczął swoją kandydaturę na prezydenta, potępiając Trumpa za powstanie 6 stycznia i aborcję

Przyjął posadę głównego trenera Indianapolis Golds w 2018 roku, ale postanowił jej nie brać. Golds ogłosił czynsz, ale McDaniels nie przyjechał do miasta, a Golds powiedział, że jest „zaskoczony i rozczarowany” decyzją. Zatrudniono wtedy Franka Reicha, aby zapełnić ten wakat.

McDaniels od dawna jest koordynatorem ataków w tym samym zespole w NFL. Od 2012 roku piastuje stanowisko w Nowej Anglii.

Z jego 21 sezonów w NFL 18 było w Nowej Anglii, wliczając w to pozycję wyjściową od 2001 do 2008 roku. McDaniels służył również jako koordynator ataku dla St. Louis Rams w 2011 roku.

Trener Patriots, Bill Belichick, złożył niedawno hołd McDanielsowi, porównując go do swojego wieloletniego przyjaciela i obecnego trenera z Alabama University, Nicka Sabana, który rozumiał obowiązki każdego gracza na boisku.

McDaniels odegrał kluczową rolę w opracowaniu nowego rozgrywającego Mac Jones W 2021 roku.

McDaniels konsekwentnie twierdzi, że w ostatnich latach jego celem jest zostanie głównym trenerem, ale wybrał też okazje, które zrobiły na nim wrażenie. Kluczowym czynnikiem jest możliwość współpracy z kierownikiem personelu, który go dobrze zna, a Ziegler pasuje do tego zadania.

Ziegler dołączył do Broncos w 2010 roku jako jego pierwszy pracownik w NFL pod kierownictwem McDanielsa. Obaj uczęszczali na Uniwersytet Johna Carrolla w Ohio i byli członkami drużyny piłkarskiej Blue Streaks.

Ziegler spędził trzy sezony w Denver, zanim poszedł za McDanielsem w 2013 roku. W 2013 roku awansował z zastępcy dyrektora Pro Staff na dyrektora Pro Staff, następnie w 2021 awansował na stanowisko dyrektora ds. zadań personalnych.

Bill Belichick, główny trener Patriotów, który w 2021 roku w Stanach Zjednoczonych zostanie wybrany Pro Football Writers of the Year, wielokrotnie powtarzał w trakcie sezonu, że będzie kierował kadrą Seikler.

Doradca skautów Elliott Wolf, z którym w tym sezonie udzielał wywiadów przy kilku otwarciach GMów, często był po stronie Zieglera podczas meczów i był kandydatem do wypełnienia jego pustki.

READ  Reporter „Twitter Files” Matt Taipi zwalnia Twittera, ponieważ Elon Musk uważa go za „bezużyteczny”

Mike Reyes z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *