Bengalowie pokonali Chiefs, aby awansować do Super Bowl

Kansas City, Pon. – Przez ostatnie trzy dekady Cincinnati Bengals byli zaangażowani w złą i rekreacyjną piłkę nożną, twardą piłkę nożną i utalentowaną piłkę nożną, ale po tym sezonie nie byli w stanie grać w tak upragnioną markę piłkarską.

Po 31 latach między zwycięstwami w play-offach i nieporównywalnej nieskuteczności w wielkich profesjonalnych meczach drużyna bengalska wygrała trzy razy w ciągu dwóch tygodni. Ich ostatnie, szalone zwycięstwo, które przez lata będzie wychwalane przez smakoszy w południowo-zachodnim Ohio i okolicach, sprawiło, że ponownie pokonali mistrzów AFC Kansas City w drugiej połowie.

Ostateczny wynik z niedzielnego meczu – 27-24, dogrywka, obroniony przez rzut z pola z 31 jardów Evana McPhersona – pozostaje na ich językach, a nowo odkryte zainteresowanie grą z sukcesami w piłce nożnej potwierdza liczby, które doprowadziły ich do Super Bowl. Podczas sezonu 1988 NFL, Cincinnati nie dotarło do ostatniego meczu sezonu, gdy Ickey Woods przetasował się, a Boomer Esiason rzucił podania na lewą rękę, a David Fulcher pojawił się po raz drugi. To prawo nigdy wcześniej nie zdobyło mistrzostwa.

– To wyjątkowy zespół, zdolny do robienia wyjątkowych rzeczy i ufamy ludziom, czy nam wierzą, czy nie – powiedział trener Zack Taylor.

Drużyna, która wysłała czwarte miejsce Cincinnati na Super Bowl przeciwko Los Angeles Rams, jest prowadzona przez rozgrywającego, który nosi palacza cygar, okulary przeciwsłoneczne Cartiera i diamentowy medal, który nie odczuwa presji ani bólu.

W pierwszym drafcie pierwszego rozgrywającego, który dotarł do Super Bowl w swoich pierwszych dwóch sezonach, Joe Burrow zlikwidował Cincinnati 21-3 w pierwszej połowie, prowadząc Cincinnati do 21-punktowej przewagi. Dorastając jako fan Kansas City, Burrow uczęszczał do liceum w Athens w stanie Ohio, 150 mil na wschód od Cincinnati, kiedy Bengalczycy ponieśli trzy z ośmiu kolejnych porażek w play-off.

READ  Wyjaśnienie inicjatywy Związku Koszykówki Dartmouth: jak tu dotarliśmy i co dalej

W dogrywce przejął piłkę po otwarciu Patricka Mahomsa, poprowadził Bengals do 42 jardów, aby ustawić czwartą bramkę McPhersona w tym meczu i zapobiegł kolejnej kiepskiej porażce.

„Po tym, jak zrobiliśmy pierwszy przystanek, wiedziałem, że jest w rękach Joe”, powiedział Sam Hubbard na końcu defensywy, „wszystko było w porządku”.

Był to dwunasty gol z pola McPhersona w play-offach i, w przeciwieństwie do zeszłego tygodnia, zachował pewność siebie, kiedy powiedział rezerwowemu rozgrywającemu Brandonowi Allenowi, aby poprowadził mecz o mistrzostwo Bengals AFC Championship przed swoim zwycięskim rzutem w Tennessee. Dla niego. Ale powiedział, że piłka, w niedzielę wieczorem, podróżowała całkowicie w pozycji pionowej.

Bengalczycy wygrali 6-25-1 w ciągu ostatnich dwóch sezonów, przechwytując niewzruszoną nonszalancję, by wpatrywać się w drabinki konferencyjne po tym, jak Burrow zerwał więzadła kolanowe w 11 tygodniu i zakończył AFC North w zeszłym sezonie. Po tym Kid Gudi, jeden z jego ulubionych raperów, skontaktował się z nim i było to niesamowite – i tak dalej Inny LeBron James z Ohio pogratulował mu wpisu na Twitterze – Więcej niż koniec niedzieli.

– Ten obszar jest surrealistyczny – powiedział Burrow. „Obszar piłki nożnej, niewiele”.

Burroughs przemówił godzinę po pierwszej porażce Mahomes w playoffach z drużyną, która została pokonana przez kogoś innego niż Tom Brady. Był cały czarny i nosił ten medal.

„Są naprawdę prawdziwe,” powiedział Burrow z uśmiechem, z kamieniami napisanymi JB9 na piersi. „Zarabiam dużo pieniędzy, aby zachować podróbki, więc te są prawdziwe”.

3 godziny 14 minut Wszystko inne, co wydarzyło się w niezmieszanym bałaganie. Trzy przyłożenia na trzech dyskach w Kansas City, aby rozpocząć grę. Umiejętne przechwycenie obrońcy BJ Hilla utrzymało poziom Bengalu pod koniec trzeciej kwarty. Fani Cincinnati w dolnej misce nosili szale z bengalskimi paskami i koszulki dawnych i obecnych bohaterów, aby obejrzeć prezentację trofeum AFC Championship Trophy nazwanego na cześć Lamara Hunta, założyciela i pierwotnego właściciela Kansas City. .

READ  Po pełnym poparciu Izraela Biden znajduje się pod presją o powściągliwość

Po losowym początku sezonu, Kansas City przegrało tylko jeden mecz po Halloween – porażkę 34:31 z Bengalami w Cincinnati 2 stycznia – i przewidział, że niedziela przyniesie odwrotny skutek. W ciągu ostatnich trzech lat zdobywał ponad 39 punktów na mecz, wygrywając wszystkie pięć rewanżów z drużynami, które przegrały wcześniej w sezonie.

W tym samym miejscu w zeszłym tygodniu Kansas City dokonał absurdalnego powrotu – trzymeczowy, 44 jardowy, 13-sekundowy rzut na bramkę – ostatni zwrot w wyrównywaniu bizonów pod koniec regulacji przed wygraniem rundy dywizji. Gra w dogrywce.

Wtedy Kansas City wygrało cykl walutowy dogrywki. Ale zamiast jechać na niedzielne przyłożenie, Mahomes spojrzał na Dyreka Hilla, przechwycenie – jego drugi mecz – który wyglądał jak karom w rękach Hilla i Jessego Batesa z Cincinnati oraz defensywnego obrońcy Von Bella. .

Jedenaście meczów później McPherson przebił nogę długo i wiernie, odmawiając trzeciej z rzędu podróży na Kansas City Super Bowl i wysyłając na boisko zawodników swojej bengalskiej drużyny.

Niedzielna gra rozszerzyła się, podążając za podstawowym szablonem gry, zanim Bengalczycy ponownie odkryli swój kompas.

Podobnie jak w poprzednim meczu, Kansas City objęło prowadzenie w pierwszej połowie, z którego ostatecznie zrezygnowano. W niedzielę Kansas City prowadziło po pierwszej połowie 21-10 i czy byłaby przewaga – czy powinna? – The Bengals Cornerback Rat jest poza tym szeroki, zarówno dla zapalonych graczy Apple, jak i dla doskonałej walki.

Pięć sekund przed końcem pierwszej połowy nie było żadnego ostatecznego terminu i Cincinnati rzuciło się na linię 1 jarda, a trener Andy Reid próbował wyrzucić Bengalczyków z gry, z wyjątkiem bliskiej próby gola. Mahomes podał podanie do Hilla na linii 5 jardów, a Apple – po podaniu piłki przez linię bramkową do Kansas City – idealnie na karze za zakłócenie podania – podniósł go i uratował 11-punktowy deficyt.

READ  Amerykańscy działacze na rzecz praw aborcyjnych rozpoczynają „lato gniewu” protestami w sobotę

Po raz pierwszy z sześciu kolejnych przystanków dla Bengalu zdobyli zaledwie 3 punkty po przerwie 84 punktów w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

„Zostaliśmy stworzeni na ten moment” – powiedział Bell.

W zeszłym tygodniu Burrow wyraził swoje odrazy do tego, co nazwał „poniżonym opisem” otaczającym Bengal i zażądał, by zespół potraktowano poważnie. Zmienił już hasło zespołu z „Why Not Us” na „This is us”, a jego zespół się zgodził.

„Tak naprawdę nie jest to pomysł, który chcesz mieć w głowie, gdy wchodzisz na ring” – powiedział w zeszłym tygodniu lewy obrońca Jonah Williams. „Nie chodzi o to, dlaczego nie mogę po prostu znokautować tego faceta?” Powiedział: „Zamierzam znokautować tego faceta”. To bardzo potężne podejście.

Najbardziej nieprawdopodobna prawda w NFL przejawia się o tej porze roku: bez względu na to, jak Kansas City grało na początku sezonu, a teraz jak Kansas City grało w środku sezonu, jego domowa karta zawsze się kończy. Mistrzostwa AFC – i od dwóch lat zachwyt.

Ale nie w tym roku. Zespół bengalski, który kiedyś wyróżniał się w AFC, zmierza na Super Bowl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *