Odell Beckham Jr. odchodzi z kontuzją kolana, wraca na linię boczną, aby oglądać Los Angeles Rams wygrywających Super Bowl LVI

Englewood, Kalifornia – Przyszłość Los Angeles Rams Odell Beckham Jr. Doznał kontuzji lewego kolana w 3-minutowej grze bez gry, 50 sekund przed końcem drugiej kwarty Super Bowl LVI Sunday przeciwko Cincinnati Bengals i nie wrócił.

„Jeszcze nie wiemy, poczekamy, aby usłyszeć”, powiedział Beckham. CBS Sport Zapytany o rozmiar kontuzji po wygranym meczu z Los Angeles 23-20.

Beckham biegł na prawą stronę pola przez skrzyżowanie, ale wyglądało na to, że jego lewa stopa utknęła w trawie. Upuścił podanie od pomocnika Mateusz Stafford Złapał się za lewą nogę, gdy upadł na trawę.

Beckham zdjął kask na ziemi i trenerzy sportowi szybko go obejrzeli, zanim mu pomogli. Został krótko sprawdzony w namiocie medycznym na uboczu baranów, zanim udał się do szatni.

Został wymieniony jako wątpliwy na powrót w przerwie. Mając mniej niż pięć minut przed końcem trzeciej kwarty, Rams oficjalnie zlikwidował Beckhama.

Atak Ramsów miał problemy po przegranej z Beckhamem, który dwukrotnie poddał się na 52 jardy i zdobył pierwsze przyłożenie w grze, gdy pokonał Mike Hilton W prawym rogu strefy końcowej za 17 jardów. Ale Stafford ostatecznie zaprojektował zwycięską kampanię w ostatnim kwartale zwycięstwa Los Angeles.

„To wszystko było częścią planu, więc cieszę się, że tu jestem” – powiedział CBS Sports.

„To wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłem, wiesz. Był taki moment, kiedy byłem na zapleczu i powiedzieli mi, że skończyłem, nie mogę grać. I musiałem tam wrócić i być częścią to dlatego, że jest o wiele większy ode mnie. A ci chłopcy sprawili, że to się stało.

Odbiornik weteranów baranów Robert Woodsktóry nie gra od listopada z pękniętym ACL, powiedział, że odpoczywał Beckhamowi w pierwszej połowie.

READ  Yankees zostali zdruzgotani przez Bliźniaków po brutalnej pierwszej rundzie

„Tak, spędziłem z nim trochę czasu w szatni, zanim wyszedłem po przerwie i naprawdę go poniosłem” – powiedział Woods. „To trudne. Dużo zajmował, powiedziałbym, że przez całą jego karierę… ale po prostu potrafił go trzymać i powiedzieć: „Mam rację”. Będę tu na każdym kroku. dzień na odwyk… Jest konkurentem, wiem, że jest. Wróci silniejszy i mam nadzieję, że wróci z nami.”

Według ESPN Stats & Information Research Stafford był 2 z 6 na 25 jardów i przechwycony w pierwszej połowie po kontuzji Beckhama. Zaczął 10 z 12 na 140 jardów i dwa przyłożenia, jedno dla Beckhama.

Beckham został podpisany przez Rams po wypuszczeniu przez Cleveland Browns w połowie sezonu. Po powolnym początku kariery w Rams, Beckham przeszedł na kolejny sezon. W trzech play-offach NFC strzelił 19 goli w 23 golach na 236 jardów i przyłożenia na 31 jardów. To był tylko drugi do miedziany kubek W recepcjach i na placach.

Beckham zerwał ACL w 2020 roku, gdy był z Brownem. W przyszłym miesiącu ma stać się nieograniczonym wolnym agentem.

Brady Henderson, dziennikarz ESPN i The Associated Press, przyczynili się do powstania tego raportu.