OnePlus ogłasza niespodziankę dotyczącą OxygenOS


W zeszłym roku OnePlus i Oppo ogłosiły, że połączą się, a w ramach tej umowy obie firmy (należące do BBK Electronics) połączyły swoje jednostki oprogramowania. Plan polegał na połączeniu interfejsu użytkownika OnePlus OxygenOS z interfejsem użytkownika Color OS firmy Oppo, aby stworzyć „ujednolicony interfejs użytkownika”, który zadebiutowałby w nowym telefonie OnePlus 2022. To powinien być koniec OxygenOS.

podczas OnePlus 10 Pro Wydany w Chinach, zamiast ujednoliconego systemu operacyjnego, telefon pracuje pod kontrolą Color OS firmy Oppo. I żeby sprawy były jeszcze bardziej zagmatwane, Ogłoszono OnePlus Nadchodzi OxygenOS 13. na jej stronie internetowej, jeden plus Powiedział: „Teraz jest już 2022 i chociaż nie możemy jeszcze chodzić na wydarzenia offline (jestem pewien, że wszyscy członkowie zespołu społeczności chcieliby spotkać się z tobą osobiście), przywracamy OEF online (Open Ear fora), aby zniwelować dystans między nami za pomocą tematu Nowość – OxygenOS 13.”
Przypuszczalnie OxygenOS 13 jest oparty na systemie Android 13 i istnieje możliwość, że OnePlus wycofał się z pierwotnego ogłoszenia i zdecydował się pozostać przy OxygenOS zamiast wspomnianego zunifikowanego systemu operacyjnego. Nie wiadomo, czy była to decyzja krótkoterminowa, czy długoterminowa.

OnePlus ogłosił również, że 15 gości będzie mogło wziąć udział w Open Ear Forum, które odbędzie się 28 lutego. Biorąc pod uwagę, że tematem jest OxygenOS 13, jest to jedno wydarzenie, którego zagorzali fani OnePlusa nie będą chcieli przegapić. A firma dodaje: „Przy tak interesującym temacie jesteśmy pewni, że nie musimy rezygnować z żadnego łupu, aby przekonać Cię do wystąpienia, ale jak zawsze znajdzie się coś dla uczestników!”

READ  Bateria Samsunga Galaxy Ring może wytrzymać do dziewięciu dni

Osoby zainteresowane zgłoszeniem udziału w Open Ear Forum mogą zgłaszać się od teraz do 18 lutego. Aby złożyć wniosek, kliknij ten link, a zostaniesz poproszony o wypełnienie sześciominutowej ankiety z prośbą o podanie adresu e-mail, nazwy społeczności OnePlus oraz czy byłbyś zainteresowany wypełnieniem umowy o zachowaniu poufności, jeśli tak zaproszony do przyłączenia się do forum. Wydarzenie odbędzie się 28 lutego o godzinie 19:30 – 21:30 HKST / 17:00 – 19:00 czasu indyjskiego / 13:30 – 15:30 CET / 7:30 – 9:30 EST United.

OnePlus mówi: „To jeden z największych tematów, które do tej pory zgłosiliśmy na forach Open Ears, więc nie przegap tej okazji. Twoja opinia pomoże w ukształtowaniu jednej z naszych najważniejszych aktualizacji systemu operacyjnego. Zespół OxygenOS jest ciężko pracują i chcą usłyszeć od ciebie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *