Offseason rozpoczyna się 2 lipca debiutem New York Giants

HBO, NFL Films, SkyDance Sports i New York Giants współpracują. Hard Knocks: Poza sezonem z New York GiantsPodczas prezentacji Warner Bros. Discovery Upfront HBO oraz prezes i dyrektor generalny Max Content Casey Ploys ogłosili dzisiaj zupełnie nową odsłonę przełomowej serii, która po raz pierwszy dokumentuje poza sezonem NFL.

Debiut pięcioczęściowego oryginalnego serialu Wtorek, 2 lipca o 21:00 ET/PT w HBO i będzie można oglądać na platformie Max od następnego wtorku do 30 lipca wraz z nowymi odcinkami.

Hard Knocks: Poza sezonem z New York Giants wprowadzi widzów do organizacji New York Giants, gdy zespół będzie przygotowywał się do wyczekiwanego, setnego sezonu. Ekipy kamer będą rejestrować każdy ruch zespołu, podczas gdy dyrektor generalny Joe Schoen oraz inni członkowie biura i personelu zespołu będą przechodzić przez kluczowy okres poza sezonem od stycznia do lipca 2024 r., począwszy od grup skautowych NFL, przez wolną agencję, aż po pobór i zarząd NFL. Miniobozy.

„Jesteśmy niesamowicie dumni, że „Hard Knocks” jest uważany za jedną z najbardziej udanych i zabawnych nieskryptowanych serii sportowych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano” – powiedział Ross Getover, starszy dyrektor wykonawczy w NFL Films. „To zaszczyt dla nas wszystkich w NFL Films, że możemy rozszerzyć uniwersum „Hard Knocks” i elitarną serię, podczas gdy Giants świętują swój setny sezon”.

„Wkraczając w nasz setny sezon, nie możemy się doczekać, aby dać naszym fanom szansę zobaczenia, czego potrzeba, aby stworzyć skład NFL” – powiedział Nilai Shah, starszy wiceprezes ds. marketingu i strategii marki w drużynie New York Giants. „Od momentu zakończenia przedsezonu zapewniliśmy wytwórni NFL Films bezprecedensowy dostęp do najważniejszego okresu w roku. Wiedzieliśmy, że widzowie zyskają wgląd w nigdy wcześniej nie uchwycone chwile”.

„Jesteśmy podekscytowani, że New York Giants po raz pierwszy otworzą swoje drzwi przed kamerami Hard Knocks” – powiedziały Nancy Abraham i Lisa Heller, wiceprezesy wykonawcze HBO Documentaries i Bentley Weiner, wiceprezes HBO Sports Documentaries. . „Poza sezonem NFL to fascynujący czas, który zawsze uwielbiamy odkrywać i nie możemy się doczekać, aż pokażemy fanom piłki nożnej na całym świecie, co NFL Films uchwyciło za kulisami w siedzibie drużyny”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *