Ogłoszono, że wszystkie roszczenia między Jimmym Haslamem a Warrenem Buffettem zostały uregulowane

Kiedy termin rozprawy zostanie wyznaczony na jutro zostało anulowanePrzesłanie było jednoznaczne. To już oficjalne.

Spór prawny pomiędzy miliarderami Jimmym Haslamem a Berkshire Hathaway Warrena Buffetta o wartość pozostałych 20 procent Pilot Corporation został rozstrzygnięty.

„Pilot Corporation w imieniu firmy i rodziny Haslam ma przyjemność ogłosić, że osiągnęła porozumienie w sprawie pełnego rozstrzygnięcia pozwu w Delaware pomiędzy firmą, Berkshire Hathaway Inc., Pilot Travel Centers, LLC i National Indemnity Company ” – oznajmił w oświadczeniu rzecznik Pilot Corporation. Czyniąc to, odrzucił wszelkie wzajemne roszczenia i roszczenia wzajemne”.

Oznacza to, że bitwa się skończyła. Podjęli decyzję, którą obie strony uznały za lepszą niż rzucanie kostkami w sądzie. Jest to bardzo powszechne w procesach cywilnych.

W tym przypadku jest to jeszcze bardziej zaskakujące, ponieważ sprawy przybrały naprawdę nieprzyjemny obrót, a prawnicy Buffetta nalegali, aby Haslam przekupił kadrę kierowniczą Pilota, aby zawyżała wartość firmy. Jednak pióra zwykle się uspokajają, gdy rozmowy przenoszą się w miejsce, w którym każda ze stron lubi numer.

Nierozstrzygnięte pozostaje jedynie pytanie, czy zarzuty o przekupstwo pociągną za sobą inne potencjalne konsekwencje. Prawnicy Hassana przyznali już, że prokuratorzy federalni badają sytuację.

READ  Elon Musk mówi, że zespół prawników Twittera powiedział mu, że naruszył umowę o zachowaniu poufności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *