Orły wykazują więcej niż tylko przelotne zainteresowanie Kennym Beckettem

W poniedziałek Kenny Beckett miał swój zawodowy dzień na Uniwersytecie w Pittsburghu. ten Były tam orłya także Pantery, które otrzymały nominację nr 6 w 2022 NFL DraftJastrzębie (nr 8) i Seahawks (numer 9). Dzień wcześniej, w niedzielę, Beckett miał spotkania z Steelers (nr 20), Seahawks, Titans (nr 26), cała grupa ludzi z przywódców Waszyngtonu (nr 11), Saints (nr 18) i Eagles (nr 15, 16 i 19) były ostatnie.

Jedna rzecz do zmiażdżenia: żadna drużyna NFL nie zapytała mierzącego 6 stóp i 3,217 funtów gracza Pete’a o wielkość jego ręki, ani nie zapytała trenera Pete’a Pata Nardozy’ego.

„Nikt nie pyta Kenny’ego, nikt nie pyta mnie o rozmiar jego dłoni, a żaden trener, GM ani skaut nigdy nie powiedział ani słowa na temat rozmiaru dłoni Kenny’ego” – powiedział Nardozzi. „To kwestia mediów i tak właśnie myśleliśmy. Orły są wyraźnie zainteresowane. Wiele zespołów jest zainteresowanych. Może nie znaleźć się w pierwszej szóstce”.

Zamiast zaciągnąć się w zeszłym roku, Beckett zdecydował się wrócić do szkoły. Okazało się to opłacalną opcją. Beckett został uhonorowany nagrodą Johnny Unitas Golden Arm Award, All-American Award Associated Press dla drugiej drużyny, zawodnikiem roku ACC i ofensywnym zawodnikiem roku, a także był finalistą nagrody Heisman Award, a także został nazwany Maxwell, Walter Camp Player of the Year. Roku i Nagroda Davy’ego O’Briena.

Beckett przywrócił Pete’owi sławę piłkarską w rekordowym roku, pokonując 47 przyłożeń, prowadząc Pantery do ich pierwszego mistrzostwa ACC. Zajął szóste miejsce w FBS z rekordem szkolnym 4319 jardów, a czwarte z 334 próbami ukończenia (497 prób, 67,2%); Wśród z rekordem ACC 42 asysty, przeciwko siedmiu przechwytom. Pobił także rekordy kariery Pete’a w przejściu jardów (12 303) i rekord NFL Hall of Famer Dana Marino w karierze przyziemienia (81).

READ  Rockets osiągają porozumienie w sprawie podpisania kontraktu z Fredem VanVleetem, źródła podają: Dlaczego Houston wykonał ten ruch

„Kenny pokazał to wszystko, ma talent, śmiałość, stopy, ramię, co jest kompletnym pakietem” – powiedział Nardozzi. „Istnieją inni rozgrywający, którzy są dobrymi graczami, ale nikt nie jest bardziej kompletny niż Kenny Pickett. Miałem grupę zwiadowców, którzy powiedzieli mi, że nie ma nikogo bardziej konkurencyjnego niż Kenny Pickett. Byłbym zszokowany, gdyby został wzięty kolejny rozgrywający (w szkicu do NFL) ) Pocałunek.

„Wszystkie te drużyny NFL rzucają zasłony dymne, jak lubią niektórych graczy, co jest trochę jak poker, prawda? Nikt nie ma pokerowych twarzy, jeśli chodzi o Kenny’ego. Kilku skautów powiedziało mi, że nikt (w tym drafcie) nie jest więcej Przygotowania od Kenny’ego. Miałem jednego GM’a, który powiedział mi, że widzi Kenny’ego, który jedzie na 6 do Karoliny. Kenny jest liderem, jest kimś, kto zbiera wokół siebie i sprawi, że wszyscy wokół niego będą lepsi.

Nardozzi powiedział, że Beckett jest liderem wokalnym, a kiedy mówi, ludzie słuchają.

„Kiedy myślisz o przywództwie, myślisz o Kennym” – powiedział Nardozzi. „Kenny Beckett sprawi, że gracz będzie bardzo dobrym pomocnikiem i będzie tam przez następne 10 lat. Orły są zainteresowane. Ale jak powiedziałem, jest wiele zainteresowanych drużyn. „

Beckett, który ma zająć szóste miejsce dla Carolinas we wczesnych latach dwudziestych, o tym, gdzie wybierze Steelers, może nie być w pobliżu, gdy Eagles zdecydują się na 15. A może dyrektor generalny Eagles, Howie Rosman, zdecyduje się na kolejną umowę na wspinaczkę i zdobycie go?

Tak naprawdę nikt nie zgaduje, jak zbliża się draft NFL w czwartek, 28 kwietnia.


Joseph Santolicetto jest wielokrotnie nagradzanym pisarzem sportowym z rejonu Filadelfii, który napisał polecane artykuły dla SI.com, ESPN.com, NFL.com, MLB.com, Deadspin i The Philadelphia Daily News. W 2006 roku został nominowany do nagrody Emmy za specjalny projekt dla ESPN.com „Miłość od pierwszego sygnału”. Najbardziej znany jest z tego, że w lutym 2006 wystąpił z nagradzanym zapaśnikiem ze szkoły średniej ESPN.com AJ Detwilerem, który pojawił się w SportsCenter. W 2015 roku został wybrany prezesem Amerykańskiego Stowarzyszenia Pisarzy Bokserskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *