Pantery pokonują Rangersów w meczu 6 i docierają do finału Pucharu Stanleya

Floryda, która w zeszłym sezonie przegrała z Vegas Golden Knights w pięciu meczach, zmierzy się albo z Edmonton Oilers, albo z Dallas Stars. Edmonton prowadzi w serii do trzech zwycięstw 3-2.

„W ubiegłym roku po raz pierwszy zaszliśmy tak daleko i było niesamowicie” – powiedział kapitan Panthers Aleksander Barkov. „Chciałeś zrobić wszystko, co w twojej mocy, żeby tu wrócić. Wszyscy wiemy, że to nic wielkiego, to nie jest jeden dzień. Trzeba zacząć szlifować latem, na obozie przygotowawczym.… Wszyscy mieliśmy ten sam cel, by stać się lepszymi i wracamy. Oto jesteśmy.” jeszcze raz.”

Bramki zdobyli Sam Bennett i Władimir Tarasenko, a Siergiej Bobrowski obronił 23 razy dla Panthers, rozstawionej z numerem 1 dywizji atlantyckiej.

Artemi Panarin strzelił gola, a Igor Shesterkin 32 razy obronił dla Rangersów, którzy byli rozstawieni z numerem 1 w Metropolitan Division i zdobyli Presidents’ Trophy jako najlepsza drużyna NHL w sezonie zasadniczym.

„Trudno było zdobyć bramkę i stworzyć jakość, którą chcieliśmy wygenerować. Wiedzieliśmy, że to wszystko przyszło z wyjazdów” – powiedział trener Nowego Jorku, Peter Laviolette. [Florida] Sezon zakończył w pierwszej i drugiej rundzie. Nie poddali się zbytnio. Ostatecznie udało nam się to osiągnąć konsekwentnie przez cały rok. Spójrz na wyniki i mecze. Mecze z niską liczbą bramek i jedną bramką. Ostatecznie znalezienie kolejnego gola w meczu może zadecydować o różnicy.”

READ  Dlaczego Suns zwolnili Monty'ego Williamsa: walka o tytuł Matta Ishpei i kolejne smutne zakończenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *