Penn State PB i J rzucili piłkę nożną w Michigan podczas bijatyki na przerwę

piłka nożna michigan przeboleć Stan Pensylwania With Power, 41-17, sobotnie popołudnie w Ann Arbor.

Wchodząc do pierwszej połowy Wolverines mieli dwa punkty przewagi, mimo podwojenia całkowitej powierzchni Nittany Lions.

Kiedy obie drużyny weszły do ​​szatni przez tunel Lloyd Carr na stadionie Michigan, Żywa bijatyka i szczerość Wpadła do pierwszej dziesiątki wrogów.

Czytaj więcej: Michigan żąda „palców Twittera” w Pensylwanii

Podczas pomeczowej konferencji prasowej Wolverine DE Mike Morris Penn State powiedział, że wołowina zaczęła się w pierwszej połowie. QB JJ McCarthyktóry nie był w tym czasie w tunelu, powiedział, że „nie zaskoczy go”, jeśli zacznie to Nittany Lons, biorąc pod uwagę, jak emocjonalnie grali przez cały mecz.

Według dietetyczki UM Abigail O’Connor, Penn State poszło o krok dalej, traktując klasyczną przekąskę w przerwie jak śnieżkę w grudniu.

Po tym, jak Nittany Lions opróżniło kanapki z masłem orzechowym i galaretką, które trzymali w pierwszej rundzie, Michigan przewyższyło ich 25-3 dzięki 563 jardom całkowitego ataku, z których 418 spadło na ziemię.

Być może wynikało to z braku węglowodanów, których dostarczyłyby średnio 42,2 gramy PB&J, gdyby nie zmarnowano ich na mecz futbolu w college’u, co wprawdzie brzmi zabawnie.

Tymczasem Michigan pozostał niepokonany z wynikiem 7-0, zbliżając się do czwartego tygodnia. 3 Jest pokryty Smuckersami.

UM gości krajowego konkurenta Stan Michigan 29 października.

Porozmawiaj o tym artykule z naszą społecznością na naszej stronie Fora dyskusyjne premium

Nie subskrybujesz przeglądu Maize & Blue? Zarejestruj się dziś Aby uzyskać dostęp do najnowszych informacji dostarczonych przez firmę Michigan intel M & BR

Śledź naszych pracowników na Twitterze: Umieść tweetaA MustafaHosny O Boże, AmenA Umieść tweetaA Umieść tweetaA Umieść tweetaA Umieść tweetaA Umieść tweetaA Umieść tweetaA Umieść tweeta

READ  Tiger Woods spotyka się z najlepszymi golfistami, aby powstrzymać splity na LIV Series | Seria liści golfowych

Subskrybuj nasz podcast: Podcast AppleA podcast google A spotify

Sprawdź materiał wideo Maize & Blue Review na youtube

Śledź Recenzję Maize & Blue w mediach społecznościowych: FacebookA ŚwiergotA TIK TokA Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.