Persona 5: The Phantom X zapowiedziana na urządzenia z systemem iOS i Android

Po zwiastunie w kwietniu 2021 roku wydawca Perfect World Games i deweloper Black Wings Game Studio mają go oficjalnie ogłaszać Persona 5: Phantom X na iOS i Androida. Nie ogłoszono daty premiery, ale będzie to tytuł free-to-play z zakupami w aplikacji opartymi na przedmiotach.

Subskrypcje na testowy test „Sneak Test” są już dostępne pod adresem Oficjalna strona internetowaSame testy rozpoczną się 29 marca w Chinach. chociaż Sama reklama Wersja na PC nie jest wymieniona, zostanie przeprowadzony test PC i urządzenia z Androidem.

Persona 5: Phantom X to zupełnie nowy tytuł oparty na świecie Osoba 5 Akcja rozgrywa się w Tokio i opowiada oryginalną historię dotyczącą nowej grupy Widmowych Złodziei. Podstawowa rozgrywka i podstawowa rozgrywka oryginalnej gry zostały zachowane, a grafika została ulepszona, a wrażenia użytkownika i prezentacja ulepszone dla użytkowników smartfonów.

P-Studio od SEGA i ATLUS nadzoruje rozwój i zapewnia zasoby, podczas gdy Perfect World Games i Black Wings Game Studio będą rozwijać, dystrybuować i obsługiwać tytuł. Opierając się na królestwie Osoba 5, jest opracowywana jako nowa gra zaprojektowana z myślą o preferencjach, trendach i środowiskach rozgrywki lokalnych użytkowników. Projekt bohatera i postaci autorstwa Shigenori Soejima z ATLUS Art Team.

Gra skupia się na motywie „Pożądania” i opowiada historię uczniów, którzy budzą swoją „osobowość” i wspólnie przeżywają trudności w dobie „Spadającego pożądania”. Tajemniczy starzec z długim nosem, dziwny podwodny pokój, sowa mówiąca ludzkim językiem, inny świat odcięty od rzeczywistości – te pozornie niezwiązane ze sobą rzeczy są ze sobą w taki czy inny sposób połączone.

Gracze wcielą się w ucznia, uczęszczającego na zajęcia w ciągu dnia i biorącego udział w zajęciach takich jak baseball czy oglądanie filmów z przyjaciółmi w czasie wolnym. Po szkole mogą infiltrować inny świat, który pojawia się w postaci różnych tematycznych rezydencji, i wykorzystywać swoje postacie do angażowania się w wysokooktanowe bitwy z wrogami.

READ  Risen pojawi się na PS4, Xbox One i Switchu 24 stycznia 2023 roku

Obejrzyj wybrane zwiastuny ogłoszenia poniżej. Zobacz pierwsze zrzuty ekranu w Galerii.

Przyczepa koncepcyjna

zwiastun gry

zrzuty ekranu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *