Pete Carroll odchodzi z funkcji trenera Seahawks: pięć logicznych alternatyw na rok 2024, w tym jeden główny kandydat

Po 14 sezonach na tym stanowisku Pete Carroll skończył trenować Seahawks i w środę przejdzie z ławki rezerwowych na stanowisko doradcy. Carroll powiedział reporterom po sezonie 2023, że spodziewa się powrotu na to stanowisko w 2024 r., ale teraz 72-letni Carroll moc Bohater utorował drogę następcy.

Seattle regularnie odnosiło sukcesy pod wodzą Carrolla, przechodząc do play-offów w ciągu 10 z 14 lat u steru, ale nie udało mu się dotrzeć do posezonu w dwóch z ostatnich trzech sezonów. Kto ma większe szanse przejąć stery teraz, gdy odłożył słuchawkę? Oto pięciu logicznych kandydatów na kolejnego trenera Seahawks:

5. Bena Johnsona

aktualny adres: Koordynator ofensywy Lions

Jeśli Seahawks szukają nowych i innowacyjnych projektów, wpychając Carrolla na górę, Johnson (37 l.) mógłby być ich kandydatem. Pochwalony za zaprojektowanie w Detroit systemu przyjaznego rozgrywającym, co było głównym powodem, dla którego Lions zorganizowali swój pierwszy mecz play-off od 30 lat, Johnson może pomóc wprowadzić Seattle w erę bardziej przyszłościowego myślenia.

4. Mike Vrabel

aktualny adres: Były główny trener Tytanów

Wszystko wskazuje na to, że 48-letni Vrabel zostanie wyrzucony z Tennessee nie z powodu braku osiągnięć – w ciągu pierwszych czterech lat swojej pracy poprowadził trzy rundy play-off – ale z powodu niespójnej wizji zmiany szefa zespołu. A w Seattle, gdzie celem powinno być utrzymanie sytuacji, w której wygrywają teraz, z weteranami na kluczowych stanowiskach, może znaleźć nowy, mile widziany dom. Jego umiejętności w defensywie mogą być również doskonałym dodatkiem, biorąc pod uwagę ostatnie zmagania Seattle w tym aspekcie.

3. Shane Waldron

aktualny adres: Koordynator ofensywy Seahawks

Pozostawanie Carrolla w organizacji może wskazywać na dążenie do utrzymania jak największej ciągłości, w takim przypadku Waldron (44 l.) będzie najbardziej sensowny jako awans w firmie. Po czterech latach pod okiem Seana McVaya w Los Angeles, w 2021 roku został dyrektorem wykonawczym Seattle, pomagając zespołowi w płynnym przejściu z Russella Wilsona do Geno Smitha pod środkowym kierownictwem. Jeśli nie dostanie szansy na najwyższe stanowisko, może z łatwością dołączyć do innego koordynatora wysokiego szczebla.

READ  Clay Holmes ponownie ratuje, by utopić Yankees w przegranej z Cardinals

2. Jim Harbaugh

aktualny adres: Trener Michigan

Dramatyczna ironia jest tu niezrównana, biorąc pod uwagę, że 60-letni Harbaugh był renomowanym rywalem Carrolla w college'u i na uniwersytecie. NFL. Czasami jednak ostra rywalizacja generuje mistrzowskie wyniki. Harbaugh prosperował na zachodnim wybrzeżu na obu poziomach, a Seahawks prawdopodobnie prędzej czy później zostaną stworzeni, aby konkurować. Będzie także miał szansę pokonać swoją dawną drużynę, 49ers, co najmniej dwa razy w roku, jeśli taka konfrontacja okaże się możliwa.

1. Dan Quinn

aktualny adres: Koordynator obrony kowbojów

Według CBS Sports Lead, 53-letni Quinn ma najbardziej oczywiste powiązania z Carrollem i Seahawks, więc Seattle już postrzega go jako potencjalnego następcę NFL Informator Jonathan Jones. Przed zarządzaniem obroną rozgrywającą w Dallas i służbą przez ponad pięć lat jako główny trener Falcons, Quinn zasłynął jako koordynator obrony Carrolla w latach 2013–2014, a jednostka „Legion of Boom” w Seattle przez dwa sezony płaciła pensję Para moc Pojawienie się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *