Wszystko, co Samsung zapowiedział na targach CES 2024, od robota Ballie po przezroczysty ekran MicroLED

Święta się skończyły, ale jedna zimowa tradycja pozostała. Targi CES powracają, ponownie zamieniając Las Vegas w raj dla nerdów technologicznych. Samsung trzyma Coroczna konferencja prasowa CES 8 stycznia o godzinie 14:00 czasu PT / 17:00 czasu wschodniego, na jeden dzień przed oficjalnym otwarciem wystaw. Engadget będzie zatrudniał kilkudziesięciu pracowników na targach CES 2024 w Las Vegas. Możesz śledzić wydarzenia z domu, oglądając transmisję na żywo W globalnym newsroomie Samsunga Lokalizacja lub obejrzyj poniższy film na YouTube.

Samsung to oczywiście duża firma, która ma w swoich rękach niemal każdy słoik z ciasteczkami, więc można się zastanawiać, na czym skupi się konferencja prasowa. I znasz już odpowiedź. To sztuczna inteligencja. Prasa nosi tytuł „AI dla wszystkich: komunikacja w dobie sztucznej inteligencji”, czemu udało się wcisnąć ten termin dwukrotnie.

Czego oczekujemy

Wydarzeniu będzie przewodniczył wiceprezes, dyrektor generalny i szef działu DX (Device Experience) w firmie Samsung, Jung Hee Han. Samsung pozostał dość powściągliwy w mówieniu o szczegółach, zamiast tego opierając się na nadrzędnym temacie „Sztuczna inteligencja dla wszystkich”. Być może dowiemy się więcej informacji na temat nadchodzącego chatbota firmy Gauss, który potrafi pisać e-maile i kodować, a resztę znacie już Wy. Może jednak również skalować obrazy o niskiej rozdzielczości, co jest całkiem niezłe.

według czasy koreańskie, Gauss ma pojawić się na nadchodzących urządzeniach Galaxy S24, więc targi CES 2024 będą świetnym momentem, aby oficjalnie to ogłosić. Linia S24 ma zostać uruchomiona w połowie stycznia, za około tydzień.

Oczywiście Samsung jest przede wszystkim producentem sprzętu, więc dziwnie byłoby poświęcić całe wystąpienie na AI. Na zeszłorocznej konferencji prasowej firma ogłosiła wszystko, od inteligentnego piekarnika z wbudowaną kamerą po telewizory MicroLED i 8K. W każdym razie nie musimy długo czekać.

READ  Informacje o aktualizacji v2.20 (aktualizacja sezonu 8) | Rocket League®

Co zapowiedział Samsung

Jeśli przegapiłeś na żywo konferencję prasową Samsunga na targach CES, oto wersja tl;dr: Firma zaprezentowała pierwszy na świecie przezroczysty wyświetlacz MicroLED — prawdziwy wyświetlacz. Samsung zaskoczył nas także, przywracając swojego robota Ballie, który ma teraz wbudowany wyświetlacz i zupełnie inny wygląd. Jeśli chodzi o urządzenia, które wkrótce będzie można kupić, mamy także nowe telewizory, projektory, soundbar HDMI 2.1, głośnik Music Frame do telewizorów Frame TV (z którymi również mieliśmy okazję się przekonać) oraz inteligentny wyświetlacz, który działa bez konieczności korzystania z komputera PC oraz nowy interfejs dla telewizorów, który pozwala używać telewizora jako inteligentnego centrum domowego.

Jak na razie w serialu przyjrzeliśmy się bliżej Balliemu. Zastępca redaktora naczelnego Engadget, Nathan Ingraham, stwierdził, że choć jest ładny, nie daje zbyt wiele.

Relujemy na żywo z targów CES 2024 w Las Vegas w dniach 6-12 stycznia. Bądź na bieżąco ze wszystkimi najświeższymi wiadomościami z programu Tutaj.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie; Jeśli klikniesz ten link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać prowizję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *