Pięciogwiazdkowy DL Lebbeus LT Overton podpisuje kontrakt z Texas A&M w historycznej kategorii rekrutacyjnej 2022 r.

ten Texas A&M 2022 Historyczna klasa rekrutacyjna W piątek zdobył kolejne pięć gwiazdek, gdy pięciogwiazdkowa linia defensywna Alvaretty (GA) Meltona Lipius Overton Zapowiedział swoje zaangażowanie w Aggies. Podpisał też z Aggies, wierny swojej obietnicy. Osoba o niebieskiej osobowości również agresywnie patrzyła na możliwości z Georgii, Oregonu, Ohio i Oklahomy.

Ósma pięciogwiazdkowa gra dla niego Jimbo Fisher W klasie Overton jest ostatnim kawałkiem w epickiej odległości kończącej się Kurs na szczycie rankingów rekrutacyjnych 247Sports Teamktóry jest najwyżej notowanym w historii 247Sports.

„To ekscytujące” — stwierdził Overton. „Najlepsze relacje z trenerami i cieszenie się zawodnikami, spotykanie ludzi w programie i obserwowanie, jacy są zawodnicy i prowadzony przez nich schemat defensywny, to coś, co uwielbiam robić.

„Wspaniale jest też być z powrotem w moim rodzinnym mieście i być tego częścią”.

Overton urodził się w College Station, gdy jego rodzice pracowali w wydziale lekkoatletycznym w Texas A&M. Podróż obejmowała postój w TCU i Alabamie, ale dla młodszego Overtona zatacza koło jako Aggie, miejsce, które odwiedził cztery razy częściej, raz zeszłego lata, ponownie jesienią, powrót w styczniu i oficjalnie w ostatni weekend.

„Poza ich kampusem jest bardzo pięknie, kultura też jest dobra” – powiedział Overton. „Idąc do kampusu i widząc, jak studenci czują następny krok w życiu. Myślałem o Oregonie, zanim pojechałem[podczas mojej ostatniej wizyty]ale kiedy dotarłem do tego kampusu i dotarłem do prawdziwych rzeczy, które znałem. „

Overton pierwotnie planował w kwietniu polecieć z oficjałami do Ohio i Oklahomy po tym, jak w marcu dał swoim trzem innym finalistom przejażdżki, ale doświadczenie z Texas A&M spowodowało, że ich zamknął. Tego lata zapisze się i rozpocznie próby przygotowujące do obozu jesiennego.

„Naprawdę musiałem dużo spędzać czasu z piłkarzami” – powiedział Overton o tym doświadczeniu. „Udało mi się dowiedzieć, co mają na wynos z Texas A&M. Muszę się z tym spotkać Antoniego Lucasa. Przebywanie z nimi i ich interakcja z miejscem jest naprawdę fajne.

READ  Kardynałowie postawili Sosę na IL w związku z wybuchem COVID i promocją Yepez | Zwycięstwo kardynała

Trener (Terry) Price i trener Nick Williams. Tylko rozmawiam z trenerem Fisherem. Trener Price i trener Nick to dwaj główni zawodnicy, którzy cały czas mnie bili, ale Jimbo znam odkąd był w FSU i mam z nimi świetne relacje. Dla nich nie chodzi o piłkę nożną. Rozmawiali ze mną o prawdziwych sytuacjach i o tym, co mogą zrobić, aby pomóc mi przejść przez piłkę nożną.

Overton widział kłótnię drużynową podczas wizyty i nie może się doczekać gry u boku tej utalentowanej klasy.

„Widziałem miejsce, w którym mógłbym się zmieścić” – powiedział Overton. „Myślę, że mogę wywrzeć tam ogromny wpływ, zwłaszcza że Shemar (Stuart) i Walter (Nolen) wciąż są obecni. Zagrał tak słabą stronę. To byłoby dla mnie świetne miejsce. „

Overton zadebiutował jako rekrut nr 1 w Top247 w klasie 2023 i zajmował to miejsce przez większość kursu. Również fantastyczny uczeń, Overton ogłosił w lutym swoją decyzję o zmianie klasyfikacji klasy 2022 i utrzymał swój pięciogwiazdkowy status, zajmując 18. miejsce w kraju według rankingu 247Sports Composite.

Overton w swojej karierze przygotowawczej wykonał prawie 100 prób przegranych i 48 zwolnień, dołączając do pięciogwiazdkowego Stewarta, Nolena, odbiornika Evan Stewartlinia obrony Gabriel Brownlow Dendyrozgrywający Conor Wegmantylny róg, Denver Harris A odbiorca Chris Marshall byli pionierami w tej kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.