Wiadomości na Instagramie właśnie stały się o wiele lepsze dzięki najnowszej aktualizacji

Co musisz wiedzieć

  • Meta ogłosiła kilka nowych aktualizacji wiadomości w aplikacji Instagram.
  • Użytkownicy będą teraz mogli odpowiadać na nowe wiadomości bez wchodzenia do skrzynki odbiorczej.
  • Dotknięcie i przytrzymanie przycisku Udostępnij we wpisie spowoduje wyświetlenie najbliższych znajomych.
  • Wkrótce użytkownicy będą mogli udostępniać zapowiedzi muzyczne z Apple Music, Amazon Music i Spotify.

Po nowych aktualizacjach wiadomości dla WhatsApp i Messenger, Meta oferuje teraz wiele funkcji ukierunkowanych na Instagram. ten Aktualizacje Gotowy, aby ułatwić udostępnianie postów i odpowiadanie na wiadomości z dowolnego miejsca.

Jedną z przydatnych zmian nadchodzących w DM na Instagramie jest możliwość odpowiadania na nowe wiadomości podczas przeglądania. Zamiast przerywać sesję przeglądania, użytkownicy będą mieli nowe powiadomienie w aplikacji, które umożliwi szybkie odpowiedzi z miejsca, w którym się znajdujesz, bez konieczności wchodzenia do skrzynki odbiorczej.

Ponadto, gdy znajdziesz post, który chcesz udostępnić, możesz teraz zrobić to szybciej, naciskając i przytrzymując przycisk Prześlij. Spowoduje to wyświetlenie wiersza „najbliższych znajomych”, którym możesz szybko udostępnić post – ponownie, bez przerywania przeglądania. A jeśli znajdziesz się w swojej skrzynce odbiorczej, Meta pokazuje, że na górze skrzynki odbiorczej znajduje się wiersz — à la Messenger — który pokaże Ci, kto jest online i może czatować.

(Źródło obrazu: meta)

Meta wprowadza również nową funkcję na Instagramie, którą jest Właśnie wszedłem do Messengera. Nowe ciche wiadomości pozwalają dzwonić do znajomych bez wywoływania powiadomienia, co może być szczególnie przydatne, jeśli piszesz późno w nocy lub niekoniecznie chcesz kogoś drażnić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.