Pierścień Elden zawiera wyraźną jamę Dark Souls, przenoszoną przez krew

Grupa trzech łysych mężczyzn, bardzo przebiegłych z wyglądu.

zdjęcie: Z oprogramowania wiki/Demon Souls wiki/Bloodborne Wiki/Dark Souls Wiki/Kotaku

elden pierścień To może wydawać się dużo Złe duchy Ale, o ile teraz wiemy, jest to całkowicie osobna sprawa pod względem narracji i tradycji. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnych uzasadnionych powiązań między najnowszą grą RPG z programu a poprzednimi grami, takimi jak dusze demonówA przenoszone przez krewnawet pancerny rdzeń.

Naprawdę nie wiem, co tu robisz, jeśli próbujesz uniknąć spoilerów, ale to twoja ostatnia szansa, aby zamknąć tę kartę lub kliknąć link do jednej KotakuInne świetne historie, jeśli nie chcesz ich oglądać elden pierścień Treść przed premierą 25 lutego.

Obraz artykułu zatytułowanego Jeden irytujący NPC łączy Elden Ring z Dark Souls, Bloodborne i Armored Core

W ramach niedawnego wydarzenia zapowiadającego markę Red Bull, w ramach którego do demonstracji pojawiło się kilku VIPów Twitcha elden pierścień Przed premierą ujawniono, że w nadchodzącej grze pojawi się postać o imieniu Patches. Hiszpański gracz ChusoMMmontero stanął twarzą w twarz z Patchesem podczas swojej sesji, najwyraźniej wzywając NPC do swojej pogardy po splądrowaniu skrzyni ze skarbami.

Chuso pstryknął szybko, ale nie wcześniej niż dostarczył nam tych doskonałych łatek w akcji.

Łatki powinny być znajomą twarzą długoletnich fanów historii oprogramowania, zwłaszcza jeśli chodzi o definiowanie typu firmy dusze A duszeJak gry. Choć po raz pierwszy pojawił się w 2008 roku Rdzeń pancerny: odpowiedzieć Jak Powodzenia korektaNiezidentyfikowany pilot zawodnika Większość ludzi po raz pierwszy posmakowała wyjątkowej marki wygłupów tej postaci z pasją, by wystrzelić cię z powietrza, zamiast spotkać się z tobą twarzą w twarz dzięki uprzejmości firmy dusze demonów.

bardzo dużo lubie pancerny rdzeń wygląd, plastry hieny (Jak wiadomo w dusze demonów) jest tchórzliwą i przebiegłą postacią niegrywalną, która dwukrotnie prowadzi cię w kompromitujące sytuacje w nadziei, że zginiesz, aby mógł splądrować twoje zwłoki. Tak czy inaczej, przeprasza za swoje czyny, gdy ucieknie ze swoich pułapek. Jeśli pozostawisz łatki na żywo, utworzy się sklep w obszarze centrum gry.

Podczas gdy większość ludzi odrzuciła zmiany wprowadzone do dusze demonów Estetyka W swojej remake’u na PlayStation 5 deweloper Bluepoint Software jest chwalony za wykorzystanie ulepszonej grafiki, aby dać Patchesowi jedną z najłatwiejszych do usunięcia twarzy, jakie kiedykolwiek widzieliście w grze wideo. Chciałbym zobaczyć, czy więcej osób zabiło go na PS5 zamiast na oryginalnym PlayStation 3.

„Niezawodne” łatki Kolejny pojawił się w 2011 roku Złe duchyPrezentuje się w różnych lokalizacjach w zależności od twoich postępów w grze. bardzo podobny do dusze demonówWabi cię obietnicą skarbu, tylko po to, by zesłać cię w dół klifów i ciemnych szczelin. A jeśli, jak w dusze demonówNie ulegając pokusie przecięcia go tam, gdzie stoi, Patches zostaje kupcem, sprzedając swoje nielegalne łupy w Kaplicy Firelink.

Mój ulubiony hidżab Patches pochodzi z 2015 roku przenoszone przez krew. W głębinach tej Lovecraftowskiej przygody spotykasz postać o imieniu plamy pająkaczyli w zasadzie miejsca, które poznaliśmy i pokochaliśmy z przerażającym, podobnym do pająka ciałem.

Po raz pierwszy pojawia się niewidoczny za zamkniętymi drzwiami na początku historii, zapewniając ci kluczowy element do postępu w grze, zanim jego pełny obraz zostanie ujawniony w budynku wykładowym Underworld.

Oczywiście, jakiego rodzaju dreszcze byś się dostał, gdyby nie kopnął cię w dziurę? Zbliżanie się do konkretnego klifu jest aktywowane w późnej Krainie Koszmarów Krótka scena z punktu widzenia to przewraca cię na krawędź. To są miejsca, które znamy i tolerujemy!

Wreszcie 2016 Dark Souls 3 Oznaczone jako ostatnio widziane przez Naszywki „Niezniszczalne”. Po raz kolejny poddaje cię serii prób, a nawet kradnie zbroję i tożsamość sympatycznego sojusznika znanego jako Siegward z Catariny, ale jego historia dochodzi do odpowiedniego zakończenia w całkowicie zabawnej grze. miasto pierścienia ekspansja.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, gorąco polecam obejrzenie dusze Esej wideo Lorismith Fati Vidya na temat podróży Patchesa od nienawistnego pasożyta do bezwzględnego ocalałego.

Na marginesie, plastry mogą również zawierać izotopy w ciemne dusze 2 A Sekiro: Cienie umierają dwukrotnie, choć nie o tej samej nazwie. Poprzedni łagodny pat Wydaje się przyjazny, kiedy go spotykasz po raz pierwszy, ale później staje się częścią linii zadań, która obejmuje byłego partnera, który został zdradzony, podczas gdy ten drugi Handlarz Anayama Jest uważany za potencjalną pozycję ze względu na jego historię jako byłego złodzieja, który stał się kupcem. Choć nie są to bezpośrednie odniesienia do prawdziwych Łatek, można śmiało argumentować, że miał on pełnić tę samą rolę.

Hidetaka Miyazaki, któremu przypisuje się tworzenie dusze-jak uprzejmy z jego pracą nad dusze demonówA Złe duchyA przenoszone przez krewA Sekirozgłoszone w trakcie 2011 wywiad Na japońskim podcaście Brak gry Shokutaku Że każda jego gra będzie zawierała łatki. Żartuję czy nie, miło widzieć elden pierścień Bądź na bieżąco z tą ciągłością. Dark Souls 3 To było jak doskonałe pożegnanie z małym idiotą, ale nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaką rolę, jeśli w ogóle, odegra w historii tego i przyszłych projektów oprogramowania.

READ  Dyrektor generalny Arrowhead przeprasza za zamach bombowy Helldivers 2 na Steamie: „Chcę po prostu tworzyć świetne gry”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *