Pierwsze spojrzenie na sezon 6 księcia Williama i Kate Middleton — Różne

Dwóch najsłynniejszych współczesnych członków rodziny królewskiej jest gotowych do telewizyjnego debiutu.

W szóstym sezonie serialu The Crown, którego zdjęcia są obecnie kręcone w St. Andrews w Szkocji, wystąpią Ed McPhee i Meg Bellamy jako licealiści, odpowiednio, książę William i Kate Middleton. Para poznała się w 2001 roku podczas studiów na University of St Andrews, a aktorzy zostali przyłapani przez paparazzi na kręceniu sceny 17 marca, która wydawała się być możliwym spotkaniem.

Związek Williama i Kate był chciwie śledzony przez tabloidy, odkąd się poznali. Zaręczyli się w listopadzie 2010 roku, a ślub wzięli 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Mają też troje dzieci: księcia Jerzego, księcia Walii, księżniczkę Charlotte, księżną Walii i księcia Ludwika, księcia Walii.

Spekulowano, że ten sezon skupi się na rodzinie królewskiej w latach 90., w tym na śmierci matki Williama, księżnej Diany. Chociaż uważa się, że nie pojawią się one w chwili śmierci, obejmą okres wstępny i później. powiedziało źródło różnorodny W zespole produkcyjnym istnieje silne pragnienie, aby „zrobić to dobrze i sobie z tym poradzić”. [it] wrażliwie. „

We wrześniu 2022 roku „The Crown” wstrzymało zdjęcia w dniu śmierci królowej Elżbiety II, a także ogłosiło, że zaprzestanie produkcji w dniu jej pogrzebu.

Książę William znalazł się ostatnio pod ostrzałem po tym, jak jego brat, książę Harry, ujawnił w swojej autobiografii, że William fizycznie zaatakował Harry’ego po tym, jak obraził jego żonę, Meghan Markle.

Po nazwaniu Markle „trudną”, „szorstką” i „szorstką”, Harry napisał, że William „złapał mnie za kołnierz, zerwał mój naszyjnik i… powalił mnie na ziemię”.

READ  Horoskopy dotyczące miłości i związków na 14 stycznia 2024 r. | Astrologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *