Pierwszy kontakt: Adam Shifter z ESPN przeprasza za tweet Dwayne’a Haskinsa; Brett Michaels naciska na Steelersów, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat QB w szkicu

Adam Shifter przeprasza za swój raport o śmierci rozgrywającego Pittsburgh Steelers Dwayne Haskins.

Szanse wykraczają poza dostrzegane przez TJ Watta szanse na powtórzenie roli tegorocznego obrońcy NFL. Gwiazda Pittsburgera naciska na konkretnego rozgrywającego, aby wylądował ze Steelerami.

Pracowita noc w NHL została podkreślona przez niektóre spotkania z dywizjami stolicy.

Wszystko w „pierwszej rozmowie” we wtorek.


przeprosiny wydane

Reporter ESPN Adam Shifter wydał przeprosiny Na tweeta, który wysłał, zgłaszając w sobotę rano wiadomość o śmierci Dwayne’a Haskinsa.

Kiedy Shifter dowiedział się, że rozgrywający Steelersów został zabity podczas próby przejścia pieszo przez autostradę w południowej Florydzie, Shifter napisał na Twitterze: „Dwayne Haskins, jedna z najwybitniejszych postaci Ohio, zanim próbował dogonić Waszyngton i Pittsburgh w NFL, umiera w ten sposób Według jego agenta Cedrica Saundersa tego ranka, kiedy został potrącony przez samochód w południowej Florydzie, Haskins skończyłby 25 lat 3 maja”.

Wielu krytykowało Shiftera za włączenie zmagań Haskinsa do NFL, gdy ogłosił wiadomość o swojej śmierci. Najwyraźniej zmiennokształtny zgodził się tak, jak jest Usuń ten tweet i ponownie opublikuj inną wersję go po około 20 minutach.

Dwayne Haskins, starszy z Ohio, zanim został wybrany w pierwszej rundzie Waszyngtonu i grał w Pittsburghu, zmarł dziś rano, gdy został potrącony przez samochód na południowej Florydzie, według jego agenta Cedrica Saundersa. Haskins skończył 25 lat 3 maja.

– Adam Scheffer (@AdamSchefter) 9 kwietnia 2022

W poniedziałek zmiennokształtny wyrażony przeprosiny w okresie notacja dźwiękowa.

— Była niewrażliwa — powiedział Zmienny. „To był błąd. I mogę cię zapewnić, że to nie był mój zamiar. Chciałbym móc odzyskać ten tweet. Należy skupić się na Dwayne – kim był jako osoba, mąż, przyjaciel i tak dalej o wiele więcej. Chciałem przeprosić rodzinę Dwayne’a. , jego przyjaciół, graczy w NFL i złożyć kondolencje wszystkim bliskim Dwayne’owi. W sposób, w jaki zawiodłem w sobotę, chciałem odwrócić uwagę ludzi, aby upewnić się, że Dwayne jest zapamiętane prawidłowo.”

READ  Policja: Jorge Masvidal złamał zęby Colby'ego Covingtona w rzekomym ataku ulicznym, grozi mu oskarżenie o przestępstwo

Od tego momentu Shifter spędził kolejne trzy minuty wychwalając zalety Haskinsa, odnotowując jego osiągnięcia w college’u, jego pełne poświęcenia próby ożywienia kariery w Steelers, jego miłość do Pittsburgha jako przybranego domu oraz jego chęć stania się częścią zaangażowania fanów franczyzy i inicjatywy społeczne.

Z przeprosinami treść znacznie przewyższała niefortunną część jego początkowego tweeta. Po prostu nie wiem, dlaczego Schefter nie mógł zrobić czegoś podobnego na Twitterze w sobotę lub niedzielę, a potem przeczytać jego oświadczenie w poniedziałek podczas podcastu.

w rezultacie ProFootballTalk ZasugerowałemDla niektórych jest to Schefter, który używa przeprosin jako sposobu na promowanie słuchania swojego podcastu.

Na podstawie niektórych komentarzy w podcastie Scheftera wydaje się, że wielu na Twitterze zgadza się i postępuje, ponieważ żadne przeprosiny nie byłyby wystarczająco dobre. Ale jedyną rzeczą, która jest bardziej popularna na Twitterze niż sygnały cnoty, są sygnały gniewu. Czasami te dwie rzeczy są prawie identyczne.

Ale dla tych ludzi prosiłbym też o małą introspekcję.

Jeśli tak wielu z was robi wszystko, aby ćwierkać na (lub o) Schefterze bez przerwy, aby rozmyć koncentrację na śmierci Haskinsa, jak myślicie, co się wydarzyło w ciągu 72 godzin niekończących się brzydkich komentarzy na temat Scheftera (I Jill Brandt, bardzo)?

Twitter, sportowe radio i blogosfera zmieniły relacje o śmierci Haskinsa w historię większą niż sam przerażający incydent.

A jeśli rzekome początkowe oburzenie dotyczyło odwrócenia uwagi od opłakiwania śmierci Haskinsa, istnieje brzydka ironia w kwestii tego, na czym niektórzy ludzie zdecydowali się zamiast tego skupić. Ponieważ po dwóch lub trzech godzinach, nie mówiąc już o dwóch lub trzech dniach, trzeba się zastanowić, czy niektórzy ludzie atakujący zmiennokształtnego naprawdę robią to, żeby wyglądać źle.

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

A może po prostu starali się dobrze wyglądać, szukając polubień i retweetów?

A jeśli tak, czy nie byłoby to bardziej wrażliwe na pamięć Haskinsa niż to, co zrobił Shifter?


inny wybór

Stiller nie woli, aby TJ Watt bronił tytułu Defensive Player of the Year.

Browns przechodzący aroganckiego Milesa Jarretta jest faworytem do zdobycia nagrody według BetOnline.Ag. Ulubione +650 (13/2). Waty są następne przy +700 (7/1). Watt miał 22,5 luzów, aby prowadzić NFL w 2021 r. Sezon League One Michael Strahan zarejestrować. Garrett zajął trzecie miejsce w NFL z wynikiem 16,0. Drugie miejsce zajął Robert Quinn z Chicago z wynikiem 18,5.

Były Pete Panther i obecna gwiazda LA Rams, Aaron Donald, osiągają +750 (15/2). Były Penn State Nittany Lion Micah Parsons zajmuje czwarte miejsce. Ranking Defensywny debiutant roku Dallas Cowboys +900 (9/1).


coś, w co wierzy

ludzie w Magazyn Steelers Niedawno znalazłem klip z odcinka z 5 kwietnia „ten Bogaty Eisen WyświetlaczeIMatt Corral, rozgrywający z University of Mississippi, powiedział, że może mieć pewien wpływ z zewnątrz, jeśli chodzi o zachęcanie Steelerów do rekrutacji.

Coral i jego rodzina są starymi przyjaciółmi gwiazdy rocka i fana Steelersów, Bretta Michaelsa. Piosenkarz Poison, który urodził się w Butler i dorastał w Mechanicsburg, posunął się nawet do tego, że w listopadzie przeniósł rodzinę Corral do jednej ze swoich gier. teraz, według długopis, zbieranie, układanie, kołoMichaels zachwala, że ​​Steelerowie wybrali go w drafcie.

„Rozmawiałem z Brettem przez cały proces. On naprawdę chce, żebym wylądował w Pittsburghu”, powiedział Coral Eisenowi. „Brett naprawdę naciska na pana Rooneya, żeby mnie wybrał. Mieszkał obok jednego z właścicieli Steelerów. To był jego sąsiad. Wiem, że dużo mówią. Wiem, że przyniósł moje imię.

READ  Pięciogwiazdkowy DL Lebbeus LT Overton podpisuje kontrakt z Texas A&M w historycznej kategorii rekrutacyjnej 2022 r.

Coral nie sprecyzował, do którego członka rodziny Rooneya – lub ogólnie do monarchii – miał na myśli. Ale to nie pierwszy raz, kiedy związek Corrala z Michaelsem pojawił się w Eisen Show.

Kiedy Michaels stworzył plik Gościnny występ z Aizen W marcu spędził ponad cztery minuty, zastanawiając się, jak trudno będzie Steelerom zrekrutować Coral do 20. miejsca.

Czy Steelerowie naprawdę wezmą Koral? Przypuszczam, że „tylko czas pokaże”. Ale jeśli to zrobią, myślę, że przyjęcie rekrutacyjne Corrala będzie „Nic”, ale dobrą zabawą. „

Pokażę się.


Jest noc hokejowa w… no, prawie wszędzie

W poniedziałek wieczorem odbył się tylko jeden mecz National Hockey League. Winnipeg Jets pokonało Montreal Canadiens 4-2.

Jednak we wtorek wieczorem jest 14 meczów. Siedem zespołów metropolitalnych w akcji. Sześciu z nich uczestniczy w konfrontacjach między dywizjami.

Pingwiny spotkały wyspiarzy dopiero po raz drugi w tym sezonie. Pingwiny wygrały pierwszy mecz 1-0 26 listopada. Tymczasem Washington Capitals jest gospodarzem Philadelphia Flyers, a Carolina Hurricanes są w Nowym Jorku, aby grać w Rangers.

New Jersey Devils wyruszają na zachód, by stawić czoła wilkołakowi z Arizony. Niebieskie kurtki Kolumba są nieaktywne do środy.

Wchodząc do gry we wtorek, Carolina (102 punkty) ma dwa punkty przewagi nad Rangersami i zajmuje pierwsze miejsce w metrze. Tak więc Nowy Jork mógł wejść w remis, by poprowadzić dywizję od zwycięstwa organizacyjnego w Madison Square Garden. Pingwiny (94 punkty) i Capitals (90 punktów) są również w kwalifikacjach.

Tim Benz jest pisarzem Tribune Review. Możesz skontaktować się z Timem pod adresem [email protected] lub przez Świergot. Wszystkie tweety można ponownie opublikować. Wszystkie e-maile podlegają opublikowaniu, chyba że zaznaczono inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.